Ana Sayfa Treyler Akran Lojistik filosuna 10 Otokar Konteyner Taşıyıcı Yarı Römork

Akran Lojistik filosuna 10 Otokar Konteyner Taşıyıcı Yarı Römork

Akran Lojistik filosuna 10 Otokar Konteyner Taşıyıcı Yarı Römork

Otokar, Akran Lojistik’e 10 adet ADR sertifikalı 40 ft “high cube” konteyner taşıyıcı semi-treyler teslim etti.

Otokar, Gemlik’te faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası yük taşımacılığı yapan Akran Lojistik’e 10 adet ADR sertifikalı semi-treylerin teslimatını gerçekleştirdi.

Düzenlenen teslimat törenine Akran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz, Otokar Yetkili Satıcısı Uğur Koçak Treyler Genel Müdürü Olcay Çalgın, Otokar İç Pazar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy ve Otokar Treyler Bölge Satış Yöneticisi Ali Güler katıldı.

Törende konuşma yapan Otokar İç Pazar Satış Müdürü Murat Tokatlı, “Konteyner taşımacılığında son teknolojileri uyguladığımız ve uluslararası kalite standartlarında ürettiğimiz ürünlerimiz bugün Türkiye’nin önde gelen taşımacılarının tercihi oluyorlar. Gerek güvenlik gerekse kullanıcı isteklerine ve beklentilerine uygunluk anlamında ideal bir taşıma çözümü sunuyorlar. Bugün Akran Lojistik’e 10 adet konteyner taşıyıcı semi-treyler teslimettik. 20, 30, 40 foot standart ve 40 foot high cube taşıyabilen bu araçların bir özelliği de ADR sertifikalı konteyner taşıyıcılar olmasıdır. Üzerine 20 veya 30 foot konteyner konulduğu zaman yükleme kolaylığı sağlayan özel platformlara sahip Otokar semi-treylerleri hem müşterimizin ihtiyacına uygun hem de kalite güvencesi ile en iyi çözümü sunmak üzere tasarlandılar. Yeni araçların Akran Lojistik’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Akran Lojistik hakkında bilgi veren Akran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz, “Nakliye işine başladığımız 2000 yılından beri şehirlerarası ve uluslararası yük taşımacılığı yapıyoruz. Bunun dışında nakil ve binek araç alım satımı, devir ve kiralama işlemlerini de gerçekleştiren Akran Lojistik olarak yurt içi ve yurt dışında inşaat, turizm seyahat acenteciliği, her türlü akaryakıt ve petrol ürünlerinin toptan ve perakende ticaretini gerçekleştiriyoruz. Akran Lojistik olarak filomuzda 25 tır, 2 kamyon, 60’dan fazla römork, 10 adet kiralık araç bulunuyor. Bugün Otokar’dan teslim aldığımız yeni semi-treylerle ile filomuzu güçlendirerek müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni Mercedes-Benz T-Serisi Hem Bireysel Hem de Ticari Kullanıcıları Hedefliyor

Mercedes-Benz Ürün Çeşitliliğine 2022 Yılı İtibarıyla T-Serisi Ekleniyor. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı Marcus Breitschwerdt, “Yeni Mercedes-Benz...
Reklam
Reklam