Ana Sayfa Güncel Haberler Dünya Markası Olma Yolunda Vitrin logitrans

Dünya Markası Olma Yolunda Vitrin logitrans

Dünya Markası Olma Yolunda Vitrin logitransTürkiye’nin en değerli taşımacılık ve lojistik markaları, dünya ligine logitrans ile çıkıyor. “Dünyanın gözü Türkiye’nin üzerinde.” diyen Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı Müdürü Altınay Bekar, “Lojistikçilerimiz de göz hapsinde.” diyerek şunları söyledi:

“Tüm taşımacılık ve lojistik dünyasının takip ettiği logitrans gibi fuarlar, adeta markalar podyumuna dönüşüyor. Global ölçekte iş yapan dünya markalarının uzmanları özellikle gelişim sürecini tamamlamamış, yükseliş trendi gösteren şirketleri göz hapsine alıyor. Sıfırdan yüze, her aşamada şirketin talep gördüğü, işbirliklerinin kurgulandığı, acentelik, temsilcilik, proje ortaklıklarının gerçekleştirildiği logitrans, tam bir vitrin durumunda.”

Altınay Bekar, “logitrans, Türkiye’nin taşımacılık ve lojistik endüstrisinin her düzeydeki markaları için çok büyük fırsatlar sunuyor, kaçırmamak şart.” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Gelişim Lojistik Renault Trucks’a Devam Dedi

Gelişim Lojistik, uluslararası taşımacılık faaliyetleri için yine Renault Trucks T serisi araçlar ile filo yatırımı yapıyor.
Reklam
Reklam