Ana Sayfa Treyler Güven Canbek Nakliyat’a Yedi Silobas Teslimatı Yaptı

Güven Canbek Nakliyat’a Yedi Silobas Teslimatı Yaptı

Güven  Canbek Nakliyat’a Yedi Silobas Teslimatı Yaptı

Yurt içindeki teslimatlarını hız kesmeden sürdüren Güven Makina, 2015 yılının ilk silobas teslimatını, Ankaralı taşımacılık şirketi Önder Canbek Nakliyat’a gerçekleştirdi. Teslimat töreni  Güven’in İskenderun’daki fabrikasında gerçekleşti.

Güven Makina atıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit, bu teslimatı gerçekleştirdiklerinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Önder Canbek  için üretilen  7 adet silobasın 30 metreküp ve Docol 1000 DP çelik malzemeden olduğunu ve boş ağırlığın da 5 bin 900 kilogram geldiğini ifade eden Kirmit, kaliteden asla ödün vermediklerini müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilen ve terzi usulü imalat yapabilen bir firma olduklarını da söyledi. İleriki günlerde teslim edilen bu silobaslardan başka yeni siparişlerinin olacağını da belirten Kirmit, silobas üretiminde uzman olarak anılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks’tan Netlog Lojistik’e 150 Adetlik Dev Çekici Teslimatı

Filo yenileme ve genişletme kapsamında yılın en büyük yatırımına imza atan Netlog Lojistik, yaptığı testlerin ardından Renault Trucks ile...
Reklam