Ana Sayfa Güncel Haberler logitrans Çok Daha Güçlü Geliyor

logitrans Çok Daha Güçlü Geliyor

Reklam

logitrans

Geçen yıl 21 ülkeden 206 katılımcı ile açılan ve 56 ülkeden 11 bin 797 kişinin ziyaret ettiği Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, bu yıl 19-21 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 8’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Her yıl büyüme kaydeden logitrans, 2014 yılına çok daha hızlı başladı. EKO MMI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti tarafından organize edilen ve lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içeren logitrans, bu yıl 8’inci kez Avrupa ile Yakın Doğu arasında köprü oluşturmaya hazırlanıyor.

“Katılımcılarının yarısından çoğu yabancı olan bir fuar yapıyoruz” diyen Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı Müdürü Altınay Bekar, şunları söyledi: “Dünya ekonomisi az da olsa büyüdü. Avrupa ekonomileri toparlanıyor. Toparlanma sürecinde lojistik her zamankinden daha çok önem kazanacak. Türkiye açısından bir kur baskısı söz konusu olmakla birlikte, gerçek anlamda bir uluslararası fuar olan logitrans katılımcıları açısından böyle bir durum yok.”

Daha şimdiden fuarın büyük katılımcılarının yerlerini belirlediğini savunan Altınay Bekar, “logitrans bu yıl geride kalan yedi yılın üzerine çıkacak etkinliklere ev sahipliği yapacak” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Reklam
Reklam