Ana Sayfa Güncel Haberler MAN’dan Orijinal Yedek Parçalara Yüzde 30 İndirim

MAN’dan Orijinal Yedek Parçalara Yüzde 30 İndirim

K.Tuncay-Bekiroğlu

MAN, Kasım ayı itibariyle yetkili servislerinde tüm orijinal yedek parçaları yüzde 38’e varan indirimlerle satacak.

MAN, halihazırda uygun olan yedek parça fiyatlarını Türkiye için daha da uygun bir seviyeye çekerek, yoğun rekabet yaşayan iş ortaklarına büyük destek sağlıyor.  İşletme maliyetlerinde sağladığı ciddi tasarruf ile Türkiye’de seyahat, turizm, lojistik ve inşaat sektörlerinin gözdesi olan MAN, yeni kararla müşterilerinin yüzünü daha çok güldürecek. MAN yetkili servislerinde satılan tüm orijinal yedek parçalarda çok cazip oranlarda fiyat değişiklikleri yaptı. Kasım 2014 itibariyle bazı yedek parça gruplarında yüzde 38’e varan indirim, tüm orijinal yedek parçalarda fiyatları ortalama yüzde 30 aşağı çekti.

“MAN’cılar rekabette daha önde olacak”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ. Genel Müdürü K. Tuncay Bekiroğlu, yeni kararla bir kez daha sektöre öncülük etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, “Müşterilerimizi, araçlarımızın kullanım süresince iş ortağımız olarak gören bir felsefemiz ve yaşam boyu maliyetlerde en verimli olma iddamız var. Bu felsefe ve iddia doğrultusunda sürekli olarak yaşam boyu maliyetlerinin optimizasyonu için çalışıyoruz. Uygulamaya başladığımız yeni orjinal yedek parça fiyatlarımızla, artık MAN’cılar rekabette daha önde olacak“ dedi.

MAN’ın, bu kararıyla yeni bir dönemin kapılarını açtığını vurgulayan Bekiroğlu, “Tüm MAN kullanıcılarını bu avantajlardan faydalanmak için en kısa sürede en yakın yetkili servisimize bekliyoruz” diye konuştu.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni Mercedes-Benz T-Serisi Hem Bireysel Hem de Ticari Kullanıcıları Hedefliyor

Mercedes-Benz Ürün Çeşitliliğine 2022 Yılı İtibarıyla T-Serisi Ekleniyor. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı Marcus Breitschwerdt, “Yeni Mercedes-Benz...
Reklam
Reklam