Ana Sayfa Treyler OKT Ulusoy Lojistik ADR’li Tanker Teslimatı Devam Ediyor

OKT Ulusoy Lojistik ADR’li Tanker Teslimatı Devam Ediyor

OKT-Ulusoy-Lojistik-ADR’li-Tanker-Teslimatı-Devam-Ediyor

Ulusoy Lojistik, Karayolunda Tehlikeli Madde Taşımacılığına Yönelik ADR Mevzuatına Uygun Tanker seçimini OKT Trailer’dan yana kullanıyor.

Mayıs sonunda teslim edilen akaryakıt taşımacılığına özel, ADR Sertifikalı, 38.000 lt. Alüminyum Konik Tanker Semi Treylerin kalan 3 adeti Ulusoy Lojistik Filo Teknik Bakım Müdürü İmdat TOPÇU tarafından teslim alındı.

OKT, akaryakıt taşımacılığına yönelik tanker üretimleri ile çıktığı yola bugün petrol ve kimyasal türevleri, sıvı gıda ve gaz taşımacılığına hizmet eden basınçlı / basınçsız, izolasyonlu / izolasyonsuz tanker üretimleri ile devam ediyor. Bugüne kadar  yaklaşık bin 500 adet tanker teslimatı gerçekleştiren OKT, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda modern ürünleriyle yer alıyor.

Almanya, Rusya gibi ülkelerle birlikte Kafkasya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölge pazarlarına tankerlerini gönderen OKT, tanker ürün grubunda yeni ve farklı tasarımlar için ar-ge çalışmalarını da devam ediyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks’tan Netlog Lojistik’e 150 Adetlik Dev Çekici Teslimatı

Filo yenileme ve genişletme kapsamında yılın en büyük yatırımına imza atan Netlog Lojistik, yaptığı testlerin ardından Renault Trucks ile...
Reklam