Ana Sayfa Ticari Araçlar Altur Turizm’e 50 adet Volkswagen Crafter

Altur Turizm’e 50 adet Volkswagen Crafter

Altur Turizm’e 50 adet Volkswagen Crafter
1976 yılından bu yana taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Altur Turizm, filosunu Volkswagen Crafter modelleriyle genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin en geniş taşımacılık filosuna sahip olan Altur, 50 adet yeni Volkswagen Crafter modeli, düzenlenen bir törenle teslim aldı.

Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Kerem Güven ve Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdürrahim Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatma Albayrak Arf ve Hikmet Albayrak’ın katıldığı törende, Altur Turizme teşekkür plaketi verildi.

Teslimi yapılan 50 adet Crafter’la, 2015 yılı içerisinde Crafter, Crafter Premium ve Caravelle modellerinden 300 adedin üzerinde araç parkına sahip olan Altur, Türkiye’nin en çok Volkswagen Ticari Araç modeline sahip turizm şirketi konumunda.

Altur Turizm’in önümüzdeki yıl 40’ıncı yılını kutlayacaklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Abdürrahim Albayrak, “Bu süre zarfında geldiğimiz nokta, hizmet anlayışımızın bir sonucu. Hizmet verdiğimiz firmaların bizden özellikle talep ettikleri, verimlilik, zamanı doğru kullanma, kalite ve güvenlik isteklerini, layığıyla yerine getirme gayreti içindeyiz. Bu çabamızda, personelimizin, ekibimizin ve bizimle birlikte bu yolda olan iş ortaklarımızın gücü var. Volkswagen Ticari Araç da bunların başında geliyor. Bugün teslim aldığımız araçlarla birlikte, 300’ün üzerinde Volkswagen Ticari Araç model parkına ulaştık” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam