Ana Sayfa Güncel Haberler Hyundai H350 Okul Servis Minibüsü Yollarda

Hyundai H350 Okul Servis Minibüsü Yollarda

Hyundai H350 Okul Servis Minibüsü Yollarda

Karsan tarafından üretilen Hyundai H350 ticari araç ailesinin okul servisi versiyonu iki farklı motor seçeneği ile yollara çıktı.

Nisan ayı başından itibaren Hyundai H350 hafif ticari araç ürün ailesini Bursa tesislerinde üretmeye başlayan Karsan, araçların Türkiye’deki satışına başladı. H350 ticari araç ailesinin okul servisi versiyonu da şimdi yollarda. Arkadan itişli (RWD), 6 ileri manuel şanzımanlı araçlar 150bg ve 170bg gücünde iki farklı motor seçeneği ile 16 kişilik yolcu kapasitesi sunuyor.

Pazarın en yenisi H350 okul servisleri, Hyundai yerleşen teknolojisi ve tasarımı ile yüksek dayanımlı malzemeler kullanılarak Karsan güvencesi ile üretilerek, zengin donanımla sunuluyor.

H350’lerde şerit takip sistemi, ani fren desteği ve uyarısı, yokuş kalkış destek sistemi, savrulma ve devrilme önleyici sistemler, elektronik fren ve denge kontrolü sistemleri bulunuyor. H350 okul servisleri sıkışma korumalı otomatik kapı, otomatik basamak, kamera ve gözetim sistemi, güvenlik sensörleri ve uyarıları, üç nokta emniyet kemerli koltuklar ile sunuluyor.

10 yıl paslanmazlık ve 3 yıl sınırsız km garantisi sunan Hyundai H350 minibüsler rekabetçi bakım maliyetleri ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcılarına güven verirken, geniş/ferah iç hacmi, panoramik camları, rahat koltukları ve fonksiyonel donanımlarıyla da öğrenciler için konforlu yolculukların adresi olacak. Karsan sınırlı sayıda Hyundai H350’yi, lansmana özel ücretsiz hız sabitleyici özelliği ile 20.000 TL’den, 20 ay, yüzde 0 faiz imkanı ile satışa sunuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...