Ana Sayfa Treyler ALC Lojistik Filosuna Yeni Teknoloji Schmitz Treylerler

ALC Lojistik Filosuna Yeni Teknoloji Schmitz Treylerler

İtalya hattında çalışan ALC Lojistik filosuna 6 adet Schmitz Cargobull treyler ekledi. ALC Lojistik teslimatı için bir toplantı düzenleyen Schmitz Cargobull Türkiye yetkilileri, 5 adet S.CS Mega Varios treyler ile bir adet S.CS PowerCurtain treyler teslim ettiklerini açıkladılar.

13 Ocak tarihinde İstanbul’da  gerçekleştirilen teslimat törenine , Schmitz Cargobull Türkiye Satış ve SSH Direktörü Nihat Özmen Ayhan ev sahipliği  yaparken ALC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çiçekli, Genel Müdür Soner Çiçekli, ve  Schmitz Cargobull Türkiye Marmara Bölge Satış Müdürü Kaan Kayral katıldı.

Toplantıda konuşan ALC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çiçekli, son üç yılda TL bazında yüzde 50 büyüme gerçekleştirdiklerini söyledi ve, dövizin beklenmedik olağan yükselmesiyle birlikte bu büyümenin cüzi rakamlara indiğini söyledi. ALC olarak butik hizmet anlayışıyla, istikrarlı ve güvenli büyümeyi hedeflediklerini anlatan Çiçekli, şunları söyledi: “Butik firmalar, istikrarlı olmayan ekonomilerde daha esnek hareket edebiliyor. Genelde olarak İtalya’ya taşıma yapıyoruz. Ana müşterimiz Türkiye’nin en istikrarlı güvenilir kuruluşlarından olan Şişecam topluluğu.”

15 araç ile kurdukları şirketin şu anda 45 araca ulaştığı bilgisini veren Çiçekli, 2012 tercihlerini Schmitz Cargobull’dan yana kullandıklarını belirterek Varios sistemi sayesinde treylerleri her türlü çekicide kullanabildiklerini kaydetti. Çiçekli, yeni tanıtılan Power Curtain araçları da filoya kattıklarını söyleyerek, “Power Curtain araçların iki önemli avantajı var.  Sürücüye yükleme boşaltma konusunda daha hızlı ve pratik imkan sunuyor.  Diğer bir avantajı da brandanın da sağlam yapısıyla hırsızlık ve kaçak mülteci konusunda caydırıcılık sağlıyor” dedi.

Schmitz Cargobull Türkiye Satış ve SSH Direktörü Nihat Özmen Ayhan  ise teslimatla ilgili olarak, konuştu. ALC’nin kendileri için çok önemli bir referans olduğunu açıklayan  Ayhan, “128 yılıdrı sadece treyler üreten bir firma olarak şasiden brandaya kadar treyleri treyler yapan parçalarda çok ciddi Ar-Ge yatırımı yapıyoruz. Kendi sorunları yine bünyesinde geliştirdiğimiz sistemlerle çözerek araçlarımızı geliştiriyoruz” dedi.

Schmitz Cargobull Marmara Bölgesi Satış Müdürü Kaan Kayral ise araçlarla ilgili bilgi verdi. Kayral özellikle soğuk büküm teknolojisi ile üretilmiş olan Modulos şasinin daha uzun ömürlü, daha dayanıklı, daha hızlı onarım ve değişim sağladığını vurguladı. Kayral şu bilgileri verdi: “PowerCurtain DIN EN 12642 Code XL yük emniyet sertifikasının yanında standart olarak içecek sertifikası ve DC9 sertifikalarına sahip. S.CS PowerCurtain perdeli aracı, kullanıcı dostu çözümleri ve kısa yükleme/boşaltma sürelerini temin eden yapısıyla lojistik sektörünün verimliliği artırmak için talep ettiği ihtiyaçları tam anlamıyla karşılıyor., “Yan çıtasız üstyapıdaha güvenli & hızlı yükleme/boşaltma operasyonu sağlıyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR