Ana SayfaTeknolojiFleetGO’dan Yeni Mobil Araç Muayene Uygulaması

FleetGO’dan Yeni Mobil Araç Muayene Uygulaması

Sürücüler kullandıkları aracın durumundan yasal olarak sorumludurlar. Filo yöneticileri ise araçlarının sürüşe uyumlu ve yola elverişli olduğundan emin olmalıdır. 

Kusurların gözden kaçmaması, kaçakçılık ve son zamanlarda artan göçmen sorunu gibi problemleri ve bunlara bağlı olası risk ve cezaları ortadan kaldırabilmek için sürüşlerden önce araçların kontrol edilmesi gerekmektedir. Ancak araç muayenelerinin yapılması sürücüler için, takip edilmesi ise filo yöneticileri için baş ağrıtıcı olabilir.

Denetimleri kaydetmek için kağıt kullanmak süreci yavaşlatır, hatalara neden olur ve veri toplamayı zorlaştırır. Saklanması zor olan kağıt formlar yerine mobil uygulamalar ile bu kayıtları tutmak dijital kontrol listesi doldurma özelliği ile evrak işlerini minimuma indirmekle kalmaz, aynı zamanda işletmenizin lojistik iş akışını iyileştirir ve araçları gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlar.

FleetGO, sürücü uyumluluğunu teşvik etmek ve bu tür faaliyetlere harcanan zamanın etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için kullanımı kolay ve kapsamlı yeni uygulaması ile hizmet veriyor. DVSA uyumlu günlük araç kontrolü çözümü ve araç muayene uygulaması ile kaçak göçmenleri önlemek için yük perdesinde herhangi bir sorun olmadığından, lastiklerin-tekerleklerin-aynaların sürüş için engel teşkil etmediğine, frenlerin-farların ve gösterge panelinin sorunsuz çalışmasından süspansiyona kadar birçok farklı kontrol için kolayca özelleştirilmiş listeler oluşturabilirsiniz.

Kağıt üzerinde tutulan notlara kıyasla daha kolay, hızlı ve verimli olan dijital araç muayene uygulaması sayesinde sürücüler; otomatik kontrol listeleri, fotoğraflama ve ekran üzerindeki imzalarla, kamyonlarını ve dorselerini kolayca kontrol edebilir. Sizler de kağıt formların elinize geçmesini beklemek yerine, sorunlar hakkında anında gerçek zamanlı bilgi ve aksiyon alarak uçtan uca bir sorun yönetim sistemiyle verimliliği artırabilirsiniz.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Taşkala Lojistik Filosuna 5 Adet MAN Çekici Kattı

Gaziantep merkezli Taşkala Lojistik 2024 araç yatırımı kapsamında filosunu 5 adet MAN TGX 18.520 çekici ile güçlendirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’de 2024 yılı...