Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariDoktor Uluslararası Taşımacılık Filosunu Iveco S-WAY İle Genişletti

Doktor Uluslararası Taşımacılık Filosunu Iveco S-WAY İle Genişletti

Doktor Uluslararası Taşımacılık ile imzalanan 10 araçlık Iveco S-WAY filo satışı, son 3 aracın yola inmesi ile tamamlandı.

Firma hali hazırda kullandığı Iveco araçlarına ek olarak bu seneki tercihini S-WAY’den yana kullanarak filosunu büyüttü.

Doktor Uluslararası Taşımacılık firma sahipleri Murat Polat,  Arkın Kılıç, Adnan Ferhatoğlu, Ömer Aydın, Beyhan Ferhatoğlu ve Murat Gönül’ün katıldığı teslimat töreninde, İstanbul Fiat Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, Genel Müdür Hikmet Yılgör ve Ağır Vasıta Satış Yöneticisi Eray Üstün hazır bulundu.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Doktor Uluslararası Taşımacılık’ın yetkilileri; S-WAY’i tercih etmelerinde yakıt verimliliğinin ön planda olduğunu belirtirken, yurtiçi ve uluslararası servis ağı ile sürdürülebilirliğin de önemli birer sebep olduğunu vurguladılar.

Ağırlıklı olarak Almanya rotasında çalışan Doktor Uluslararası Taşımacılık firmasının teslim aldığı S-WAY AS 440 S 49 T/FP LT 3800 araçlarda 490 bg güç üreten 13 litre motor, standart olarak sunulan ADR donanım ve 463 kw frenleme gücü üreten SEB motor freni gibi öne çıkan özellikler dikkat çekiyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...