Reklamspot_img
Ana SayfaTaşımacılık / LojistikAtlas Lojistik Ödülleri 2023 İçin Başvurular Başladı

Atlas Lojistik Ödülleri 2023 İçin Başvurular Başladı

Lojistik sektörünün heyecanla beklediği ve özel olarak tasarlanıp üretilen Atlas figürlü heykelciği ile artık gelenekselleşen ‘Atlas Lojistik Ödülleri’ yarışması 14’üncü kez gerçekleştiriliyor. 2023 yılı için start alan yarışmada her zaman olduğu gibi yine lojistik dünyasından önde gelen firmalar ve profesyonellerin yarışması bekleniyor.

“Heyecanı düşmeyen, itibarı giderek artan bu yarışma, artık sektöre mal olmuştur.” diyen Organizasyon Komitesi Başkanı İlker Altun; “Taşımacılık ve lojistik endüstrisinin sahiplenerek büyük destek verdiği yarışmamızın temel amacı; sektörün kendi içinde bile yeterince görüp takdirini sunamadığı başarıları daha görünür kılmaktır,” dedi.

“Sektörün tüm taraflarını kesintisiz olarak 14. Kez düzenleyeceğimiz yarışmamıza katılmaya bekliyoruz. Şirketler ve yöneticilerin ayrı ayrı yarışabilecekleri kategorilerimiz var ve özel bir puanlama yöntemi ile son derece adil bir ödül dağıtımı gerçekleştirilmektedir.” diyerek sözlerini sürdüren Altun, son olarak şunları söyledi:

Atlas Lojistik Ödülleri Organizasyon Komitesi Başkanı İlker Altun

16 Kasım 2023 tarihindeki törenimize ev sahipliğini önceki yıllarda da olduğu gibi EKO MMI Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı yapacak. Atlaslar sektörümüzle buluşmaya hazır. Bizleri her yıl olduğu gibi heyecanı yüksek bir yarışma sürecinin beklediğini öngörüyor ve sektörümüzü https://www.lojistikodulleri.com/ sitemizden Atlas Lojistik Ödülleri’ne başvuru yapmaya davet ediyorum.”

Yarışmaya katılım süreci:
Kurumsal yarışma ile ilgili başvurular web sitesindeki başvuru formları aracılığıyla yapılıyor. Online yarışma kategorisi ise iki etaptan oluşuyor. İlk etapta adaylar online olarak gösteriliyor, ikinci etapta belirlenen adaylar dijital ortamda oylanıyor. Atlas Lojistik Ödülleri 2023 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü https://www.lojistikodulleri.com/ adresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...