Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerBRF Treyler Almanya’da Yapılan GDP Sertifikasyon Testini Başarıyla Geçti

BRF Treyler Almanya’da Yapılan GDP Sertifikasyon Testini Başarıyla Geçti

GDP, Dünya Sağlık Örgütünün ilaç saklama ve taşıma kalitesini düzenleyen bir kalite standardıdır.

Almanya da uluslararası bağımsız sertifikasyon merkezinde 5 gün süren testlerde, iklimlendirme istasyonunda alınan BRF aracı 21 farklı noktasına yerleştirilen ısı sensörleriyle yapılan ölçümlerde yaz ve kış testlerini DIN 91323 standartları çerçevesinde başarı ile geçti. Bu sertifika ile BRF marka frigorifik yarı römorkların tüm Avrupa’da standartlara uygun bir biçimde ilaç taşımacılığı yapılabileceği belgelenmiş oldu.

ATP mevzuatına uygun FRC sertifikalı üretimleri ile son kullanıcının ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmaya öncelik verdiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ramazan, BRF’nin en ileri sandviç panel üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği ve kalitesi soğuk zincir taşımacılığında sağlam adımlarla ilerlemesini sağlıyor. “ dedi.

BRF Standart Frigorifik Treyler dışında dokuz farklı ürün ile soğuk taşıma sektörüne hizmet veriyor:

  • Double Deck/Çift Kat Frigorifik Treyler
  • Et Kancalı Frigorifik Treyler
  • Duesseldorf-Yumurta Taşıma Aracı
  • Multi Temp-Ara Bölmeli Frigorifik Treyler
  • Çiçek Taşıma Aracı
  • Frigorifik Kamyon Kasası
  • Kayar Perdeli Frigorifik Treyler
  • Side Doors /  Çok Kapılı Frigorifik Treyler

BRF Treyler Panelleri endüstri standardı, en yüksek ısı yalıtım özelliğine sahip poliüretan malzemeden yapılan “sandviç” panellerdir. Fiberglas CTP levhalar arasında ‘’wet on wet’’ sistemi ile imal edilen sandviç panellerle üretilen BRF Frigorifik Treylerleri, ısı yalıtım kabiliyetleri, darbelere karşı dirençleri ve hafiflikleri ile soğuk taşımacılığın tercih edilen ürünleridir.

Farma/GDP sertifikalı araçların ilk 6 adet teslimatı RAM-TAŞ Lojistik’e yapıldı.
Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...