Reklam
Ana Sayfa Treyler Cevat Logistics Filosuna Tırsan İle Güç Katıyor

Cevat Logistics Filosuna Tırsan İle Güç Katıyor

Tırsan, Cevat Logistics’in 70 adetlik yatırımının ilk kısmını teslim etti. Uluslararası taşımacılık firmalarından Cevat Logistics, 70 adetlik Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus yatırımının ilk 20 adedini teslim aldı.

Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimat törenine; Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Niyazi İlhan ve Ankara Şube Müdürü Seyhan Uğur Gürbüz, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Satış Temsilcisi Akgün Nuhoğlu katılım gösterdi.

“Avrupa’nın En Uç Noktasından Hazar Denizi’ne Kadar Taşıma Hizmeti Veriyoruz”

Dr Niyazi İlhan, Yönetim Kurulu Başkanları Cevat İlhan önderliğinde kaydettikleri istikrarlı büyüme ile Karadeniz’in en güçlü uluslararası karayolu taşıma filolarından birine sahip olduklarını vurgulayarak yaptığı açıklamada: “Avrupa ve Asya arasında gerçekleştirilen karayolu taşımalarında öncü firmalardan biri olarak, çok geniş bir coğrafyada operasyonlarımız sürüyor. Avrupa kıtasının en uç noktasından Asya’da Hazar Denizi’ne kadar taşıma hizmeti veriyoruz. Şirket bünyesi ve mevcut tedarikçilerimiz aracılığı ile depolama hizmetleri olarak yurt içinde başta Trabzon, Samsun, Kayseri, Bursa, Ankara, Kocaeli, İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de taşımacılık yapıyoruz. Yurt dışında ise başta Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Avusturya, İtalya, Macaristan, Romanya, Azerbaycan, Gürcistan olmak üzere tüm Asya ve Avrupa’yı kapsayan 55.000 m² depolama alanımız ile müşterilerimize lojistik hizmetleri sunmaktayız. Firma olarak, uzun yolculuklarda bizim için güven her şeyden önemli. Gerçekleştirdiğimiz uluslararası karayolu taşımacılık operasyonlarında Tırsan’ı tercih etmemizin başlıca nedenleri; birçok farklı yük taşımacılığını sağlam araçları ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmemizdir. Tırsan araçlarının sahip olduğu çatı kaldırma özelliği sayesinde gabari kısıtlaması olan yurt dışındaki ülkelerde standartlara uygun şekilde taşımacılık yapabiliyor, ayrıca yükleme ve boşaltma operasyonlarımızı da kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Böylece zamanda tasarruf ediyor, büyük avantaj elde ediyoruz. Tırsan’ın firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. Ayrıca araçların (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde ürünlerimizi 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına da alıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR