Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariDB Schenker Arkas Filosunu Iveco İle Genişletti

DB Schenker Arkas Filosunu Iveco İle Genişletti

Global lojistik hizmet ve servis sağlayıcısı DB Schenker Arkas, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Geçen aylarda Türkiye’deki sekizinci deposunu açan lojistik firması, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Avrupa karayolundaki lider konumunu pekiştirerek bünyesine kattığı yeni TIRlarla karayolunda verdiği hizmetleri bir üst seviyeye taşımak için harekete geçti.

Yeni araçların teslimatı için düzenlenen törene DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür AL, Karayolu Nakliye Direktörü Andreas Stadler, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Dilem Karakaya; Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Iveco Otomotiv Genel Müdürü Rüştü Başargan, İkinci El Satış Müdürü Haluk Korucan ve Satış Sorumlusu Barış Gülmez katıldı. Teslimat töreninde konuşan Genel Müdür Özgür AL, “DB Schenker Arkas olarak büyüme hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyor ve sürekli olarak Türkiye’deki yatırımlarımızı artırmanın yollarını arıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her yıl filomuzu genişletiyor, yüksek standartlar sunan, çevre dostu markalar tercih ediyoruz. TIR filomuzu EURO emisyon normlarına uygun olarak egzoz emisyonlarının düşük olduğu EURO 6 motorlu, çevre dostu araçlardan oluşturduk. Bu kapsamda, filomuzu Iveco’nun çevre dostu araçlarıyla güçlendirmekten ve kendileriyle yaptığımız iş birliğinden memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Taşkala Lojistik Filosuna 5 Adet MAN Çekici Kattı

Gaziantep merkezli Taşkala Lojistik 2024 araç yatırımı kapsamında filosunu 5 adet MAN TGX 18.520 çekici ile güçlendirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’de 2024 yılı...