Ana Sayfa Treyler Doğan Taşımacılık 7 adet SCS Mega Varios Treyler Aldı

Doğan Taşımacılık 7 adet SCS Mega Varios Treyler Aldı

Doğan Taşımacılık, 2020 yatırımları kapsamında alımını planlandıkları SCS Mega Varios yarı römorkların 7 adedini Schmitz Cargobull Adapazarı Fabrikası’ndan teslim aldı.

Teslimat törenine Doğan Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Doğan, Batı Marmara Bölge Satış Müdürü Hakan German ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Murat Kaya katıldı.

Doğan Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Doğan törende şunları söyledi:  “Doğan Taşımacılık olarak her türlü ticari mal ve eşyayı taşımak, hatta en hızlı ve ekonomik şartlarda, mükemmeliyetçi bir yapıda alıcılarına ulaştırmak misyonlarımız arasındadır. Bunu sağlamanın birinci şartı ekipman parkurunun en yeni ve modern araçlarla donatılmasıdır. Bu bilinçle, sektöründe Avrupa’nın öncü markalarının başında gelen Schmitz Cargobull’a yatırım yapma kararı aldık. Almış olduğumuz treylerler normal taşıma yanında, arka babalarının genişleme özelliği sayesinde özel izinler alınarak gabari dışında taşıma yapmamızı da olanak sağlamaktadır. Schmitz Cargobull markasının teknolojik olarak yapmış olduğu bu treyler firmamıza taşıma konusunda çeşitlilik katmıştır.”

Batı Marmara Bölge Satış Müdürü Hakan German ise; ‘’128 yıllık geçmişi ile faaliyet gösterdiği birçok ülkede pazar lideri olan Schmitz Cargobull markasının ülkemize yatırım yapması, kalite ve farklı taşıma çözümleri gibi birçok alanda kullanıcı yararına olmuştur. Maliyetleri minimize eden SCS Mega Varios treylerlerimiz, bilhassa özel yüklemelere izin veren yapısı ile tanıştırdığımız müşterilerimizin sonraki alımlarında tekrar tekrar aynı ürünümüzü seçiyor olmaları, müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlandığını gösteriyor ki bu bizim için mutluluk verici bir durum. Her türlü şasi yüksekliğinde çekici ile kullanabilme imkanı sağlayan; tasarımı, son model Schmitz Cargobull teknolojisi ile donatılmış somunlu-civatalı ve sıcak galvaniz ile kaplanmış şasisi ile SCS Mega Varios, operasyonel maliyetleri minimize etmesi ve yüksek 2. el değeri ile müşteri beklentilerini sağlamaktadır‘’ açıklamasını yaptı.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

IVECO Nikola Elektrikli Çekici Üretim Tesisi Açıldı

Küresel ticari araç üreticisi IVECO ile sıfır salınımlı ağır kamyonlar ve ilgili enerji çözümlerinde uzmanlaşan ABD merkezli...
Reklam
Reklam