Ana SayfaTaşımacılık / LojistikEkol Lojistik Sektörünün Hizmet İhracatı Şampiyonu

Ekol Lojistik Sektörünün Hizmet İhracatı Şampiyonu

Ekol Lojistik, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği 2021 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları Ödülleri’nde Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri kategorisinde 2020’nin ardından 2021’de de şampiyon oldu.  

Ekol’ün vizyoner ve yenilikçi yapısıyla sektörün gelişimine katkı sağlarken, gerçekleştirdiği ihracat ile ülke kalkınmasının itici güçlerinden biri olmaya devam ettiğini söyleyen Ekol Türkiye Ülke Müdürü Arzu Akyol Ekiz, “Hizmet İhracatı Şampiyonları Ödülleri’nde sektörümüzde üst üste ikinci kez liderlik kürsüsüne çıkmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya için en iyisi olmaya çalışırken bu başarıya ulaşmamız ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun adeta bir göstergesi.” dedi. 

Sektördeki 33 yıllık uzmanlıkla geliştirdikleri hizmet ve çözümlerle müşterilerinin işlerini kolaylaştırdıklarını ifade eden Ekiz, “Böylelikle müşterilerimizin kendi işlerine, üretimlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Ekol’ün çok uluslu yapısının sağladığı avantajla bundan sonra da müşterilerimizin dünyaya kolay açılmalarının önündeki engelleri kaldırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 2021 yılında gösterdikleri başarılı performans ile sektörün 61,4 milyar dolarlık ihracata  ulaşılmasına katkı sağlayan firmaların ödüllendirildiği Hizmet İhracatı Şampiyonları Ödülleri’nde, 17 kategoride ilk üçe giren 51 firma ödül aldı. 

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...