Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariENLOG Filosuna 20 Adet Ford Trucks Ekledi

ENLOG Filosuna 20 Adet Ford Trucks Ekledi

62 yıldır sektöre hizmet üretmekte olan, sektörün köklü markası ENLOG filosunu Ford Trucks ile büyütmeye devam ediyor.

ENLOG, filosunu 20 adet Fort Trucks ile genişletti. Teslimatı gerçekleşen 20 adet Ford Trucks marka aracın ardından firma, 2025-2026 filo yatırım programında Ford Trucks marka araçların payını artırmaya devam edecek.

2533 LR 6×2 midilli yol kamyonu, 3234 S 8×2 yol kamyonu ve F-Max 1850 T çekicilerin teslim edildiği törene ENLOG CEO’su Celal Yüksel, ENLOG Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yüksel, Ford Trucks-Otosan Türkiye Satış Müdürü Ümit Öner, Ford Trucks-Otosan Marmara Bölge Müdürü Orhan Altınbaş, Ford Trucks-Otokoç Otomotiv Satış Müdürü Çağdaş Kaleli, Ford Trucks-Otokoç Otomotiv Şube Müdürü Orhun Özkan ve Ford Trucks-Ürün Ekip Lideri Ali Altunbilek katılım gösterdi. Törende yatırımların yeni F-Line serisi 4×2 , 6×2 ve 8×2 yol kamyonu ve çekici araçlarla devam edeceği belirtildi. 

Gerçekleştirilen toplantıda yeni siparişler konuşulurken, yakın gelecekteki yatırımlar değerlendirildi ve mevcut filodaki araçların modernizasyonu ile ilgili stratejik bilgi paylaşımında bulunuldu. ENLOG CEO’su Celal Yüksel yaptığı açıklamada; “Ford Trucks ekibiyle bu değerli iş birliğinin yeni araçlarımızın filomuza katılmasıyla birlikte  güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...