Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariEyüp Lojistik Filosunu 110 Adet Iveco S-WAY İle Genişletti

Eyüp Lojistik Filosunu 110 Adet Iveco S-WAY İle Genişletti

Iveco, Eyüp Lojistik’e 110 adet S-WAY çekici teslimatı gerçekleştirdi.

Iveco, Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen 110 adet S-WAY çekici Eyüp Lojistik’e teslim etti. İstanbul’da düzenlenen teslimat törenine Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Iveco Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün-İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin katıldı.

Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “110 adetlik S-WAY’in Eyüp Lojistik filosuna hayırlı olmasını diliyorum. Eyüp Lojistik’e yapılan teslimat bizim için çok önemli. Yapmış olduğumuz iş birliğinin pozitif eteklerini görmeye başladık, bölge nakliyecilerinden talepler gelmeye başladı” dedi.

Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Araç alırken ilk alım maliyeti, işletme maliyeti ve ikinci el değeri bizim için çok önemli. Bir ürünü satmak için iyi bir satıcı olmak yeterli değil, ürünün ve satış sonrası hizmetlerin de iyi olması gerekli. Iveco’yu tercih etmemizde tüm bunlar etkili oldu.”

Iveco Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün-İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin ise konuşmasında Eyüp Lojistik ile gerçekleştirdikleri bu işbirliğinin büyük önem taşıdığını belirterek, gelecekte bu işbirliğinin artarak devam etmesini dilediklerini söyledi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...