Ana Sayfa Ticari Araçlar Ağır Ticari Eyüp Lojistik'e 300 Adetlik MAN Teslimatı

Eyüp Lojistik’e 300 Adetlik MAN Teslimatı

Türk lojistik sektörünün büyük şirketlerinden  Eyüp Lojistik, 2020 yılı sonuna kadar 300 MAN çekici satın alarak büyümeyi hedefliyor. Bu doğrultuda 2019 yılında 12 araçlık MAN yatırımı yapan Eyüp Lojistik, bu yıl için de satın aldığı 50 adet MAN TGX 18.470 4×2 BLS çekiciden oluşan ilk araç grubunu, 14 Temmuz salı günü düzenlediği bir törenle teslim aldı.

MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesisinde gerçekleştirilen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, İstanbul Şubesi Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun ve Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık katıldı. Oregon Genel Müdürü Selçuk Yılmaz da törene katılanlar arasındaydı.

Bartık; “Sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz”

Lojistikte değişim sürecinin 20 yıl önce başladığını kaydeden Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, yeni is modellerini uygulamanın şart olduğunu vurguladı. Geleceği okuyarak adım attıklarını belirten Bartık, “Hedeflerimize bizi taşıyan en önemli unsur hiç kuşkusuz altyapı teknolojimiz ve gücümüzüdür. Bir lojistik firmasında altyapı denince de hiç şüphesiz öncelikle akıllara araç filosu gelir. Dolayısıyla bizim için de araç filomuzun, genç ve güçlü olması en büyük önceliklerimiz arasındadır. Bu yüzden yeni yatırımımızdaki kararımızda da MAN TGX tecrübesinden duyduğumuz memnuniyet etkili oldu.” dedi.

Bartık, şöyle devam etti: “Ancak bununla birlikte bu memnuniyetimiz, salt araçların nitelikleri ile sınırlı değil. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yetkililerinin doğru ve samimi yaklaşımları, sıcak iletişimleri, satış sonrası hizmetlerde aldığımız hizmetin hızı, kalitesi de bu kararı vermemizde en az araçlar kadar etkili bir faktör oldu.”

Eyüp Lojistik olarak, lojistik sektörünün ihtiyaç duydukları alanlarda, başta çekici ve treyler olmak üzere kiralama hizmeti vereceklerini ve bu projenin altyapısını hazır hale getirdiklerini kaydeden Bartık, bu projeyi yakında tanitacaklarını sözlerine ekledi.

Törende, konuşan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ise ilk araç satışından itibaren başlayan yaklaşımlarının yaşam boyu sürdüğünü söyledi.

Bekiroğlu sözlerine şöyle devam etti: “Her bir müşterimizin bizde ayrı ve özel bir yeri var. Temeli 1936 yılına kadar uzanan Eyüp Lojistik de 84 yıllık köklü geçmişi, büyüklüğü, birikimi, teknolojiye verdiğim önem, hizmet kalitesi gibi birçok niteliğinin yanı sıra başta Yönetim Kurulu Eyüp Bartık olmak üzere üst yönetiminin samimi ve içten yaklaşımları ile ‘yaşam boyu iş ortağı’ olmaktan mutluluk ve aynı zamanda onur duyduğumuz Türkiye’nin alanındaki en değerli markalarından biridir. MAN ve Eyüp Lojistik arasındaki bu güzel iş birliğinin daha da gelişerek, uzun yıllar süreceğine inancım tamdır.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam