Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariFortrans Filosunu Iveco S-WAY ile Genişletti

Fortrans Filosunu Iveco S-WAY ile Genişletti

Fortrans Uluslararası Taşımacılık 2022 yılı içinde satışı gerçekleşen 20 çekicinin ilk partisi olan 5 adet Iveco S-WAY 490’ı teslim aldı.

Uluslararası taşımacılık ve lojistik firmaları artan ihracat taşımalarına hizmet vermek, filolarını güçlendirmek ve gençleştirmek için çekici alımlarını sürdürüyorlar. Avrupa ülkelerine özelliklede Balkan ülkeleri Doğu Avrupa taşımalarında uzmanlaşmış olan Fortrans filosuna 2022 yılı içinde 20 çekicinin ilk partisi olan 5 adet Iveco S-WAY 490’ı teslim aldı.

Iveco bayi İstanbul Fiat Otomotivde gerçekleşen teslimat törenine Fortrans yöneticileri Orhan Naçar, Burhan Gülkan, Okan Naçar ve İstanbul Fiat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, Genel Müdür Hikmet Yılgör, Ağır Vasıta Satış Müdürü Alper Akbay ve Iveco Ağır Vasıta Satış Geliştirme Müdürü Tayfun Fıçıcı katıldı.

Tüm Avrupa’da özellikle Ukrayna savaşı etkisiyle yaşanan karışıklık ve belirsizliklere rağmen bu ülkelerle yapılan ticaret sürüyor. Dünya ticaretinde ve üretiminde yaşanan gelişmeler Türk ihraç ürünlerine olan talebi arttırıyor. Bu bölgeye karayolu ile taşımacılık yapan Fortrans müşterilerinin artan ticaret ve taşıma talibini ve portföye eklenen yeni müşterileri için hizmet etkinliğini ve filodaki araç sayısını artırıyor. Fortrans yöneticileri parsiyel ve komple olarak Avrupa ülkelerine karayolunu kullanarak taşıma ve Türkiye’de ve Doğu Avrupa ülkelerinde toplama ve dağıtım depolama hizmetlerini kapsayan lojistik hizmet veriyoruz. Türkiye ve Romanya’ merkezli olarak çalışıyoruz Romanya’da kurduğumuz bir firmamızda var. Filomuzda farklı markalardan 100 araç ve çekicilerimiz var.

Bu yıl Iveco S-WAY ile yenileme yapıyoruz. Alım kararımızda temel filoyu büyütmek ve gençleştirmek var.  Diğer yandan gümrük işlemleri, geçişleri yükleme boşaltma sırasında yaşanan beklemeler artıyor. Bu artış sefer sürelerimizin uzamasına neden oluyor. Takograf sisteminin izin verdiği süreleri önemli bir bölümü gümrükleme ve geçiş işlemleri sırasın kaybediyoruz. Operasyonlarımızda midilli çekçiler, yüksek hacim sunan mega treylerler ile ve taşıma yaptığımız ülkelerde ve Türkiye’de oluşturduğumuz destek dağıtım ve toplama filolarımız var. Iveco S-WAY Euro E çekiciler özellik ve donanımları ile verimli ve konforlu.

Iveco Bayi İstanbul Fiyat yetkilileri S-WAY’ler 13 lt 490 Bg Euro 6 E serisi motorlara tam Hi-tronix retarder özellikli şanzımana ve çok gelişmiş sürtünme direnci ve güçlü motor, otomatik şanzımanla uyumlu düşük yakıt tüketimi sağlayan tek redüksiyonlu 2.31 tahvil oranlı arka akslara sahip. 3650 mm dingil mesafesine sahip 4×2 çekicilerin çeki tablası yüksekliği 950mm. Bu özellikler ile birlikte Büyükçekmece’den komşumuz olan Fortrans’ın satış ve satış sonrası hizmetlerimizden etkin ve kolay bir şekilde yararlanmasını sağlıyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...