Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariGenpar’dan 7 Adet Iveco X-WAY Teslimatı

Genpar’dan 7 Adet Iveco X-WAY Teslimatı

Iveco’nun İstanbul yetkili satıcılarından Genpar Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 7 adetlik X-WAY 460 aracını Evona Yapı’ya törenle teslim etti.

Teslimat törenine Genpar Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Ayaz, Genpar Satış Kordinatörü Bahri Üçüncü ve Evona Yapı yönetim kurulu başkanı Akif Şahin katıldılar.

X-WAY aracın lansman sonrası İstanbul’da ilk toplu teslimatının gerçekleştiği törende, Evona Yapı’ya 7 adetlik araç teslim edildi. Firma yılsonuna kadar 30 adetlik araç alımı planlıyor.

Iveco’nun İstanbul’da ki bayilerinden Genpar Otomotiv,  filo müşterilerine kullanılacak aracın projelendirilme aşamasından, satış sonrası eğitimlere kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Araç satış – servis – yedek parça satışı –  2.el ticari vasıta satışı – sigorta hizmetleri ve araç kiralama hizmetlerinin tümünü sunmakta olan Genpar Otomotiv müşterilerine finansman ve satış sonrası destekle ihtiyaçlara cevap vermeye devam ediyor.

Iveco X-WAY, aracı özel gereksinimlerinize göre uyarlamada en üst düzeyde esneklik sunuyor. Görev odaklı yaklaşımı, HI-TRACTION sistemi ve arazi özellikleri ile her görev için mükemmel geçiş sağlıyor ve şantiyelerde ‘son kilometreye’ kadar yüksek üretkenliği garanti ediyor.

X-WAY, sektördeki en düşük boş ağırlığa sahip Super Loader mikser versiyonunun en iyi yük kapasitesi ile hafif arazi görevlerinde çıtayı yükseltiyor. Uzun mesafeli karayolu görevleri için Iveco WAY serisinin en gelişmiş özelliklerini entegre ediyor. Yeniden tasarlanan kabin, güvenliği, konforu ve yakıt verimliliğini tamamen yeni bir seviyeye taşırken, gelişmiş bağlantı, sürücünün hayatını kolaylaştırmak ve aracın çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilen bir dizi hizmet sunuyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...