Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerGüven The Big 5 Heavy Dubai Fuarında

Güven The Big 5 Heavy Dubai Fuarında

Hazır beton, çimento ve hafriyat nakliyesinde  kullanılan  yarı-römork silobas, damper, treylermikser gibi inşaat araçlarını üreten Güven, 26 – 28 Mart tarihleri arasında BAE /Dubai’de düzenlenen  “The Big 5 Heavy “ fuarına katıldı. Dubai  World  Trade  Centre  Uluslararası  fuar ve sergi sarayında düzenlenen  fuarda, Güven  standı  dünya’nın  farklı ülkelerinden  gelen ziyaretçileri ağırladı.

Güven özellikle inşaat sektöründen  önemli sektörel oyuncuların katıldığı bu fuara, Ortadoğu  bayisi  TFD  International 30 metreküplük  V – Tip  Silobas ile katılan    bu fuara  firması  ile  beraber  katıldı.

Güven Yurtiçi Satış ve İhracat Müdürü  Metin Kirmit: “Firma olarak en büyük başarımız müşterilerimizin bize duydukları güven.” Bunu  fuarlarda  daha iyi görüyoruz. “Gerçekleştirilen  bu fuarlar hem Güven için hem de ülke ekonomisi için çok faydalı, yaptığımız  çalışmaların  karşılığını  bu  fuarlarda alıyoruz. Markamızı ve ülkemizi tanıtıyoruz, hem de piyasanın hem de inşaat sektörünün nereye gittiğini, sektörün ihtiyaç ve fırsatlarını  daha iyi görüyoruz” dedi.

Fuarda bir çok yeni sipariş aldıklarını ve bunları tam zamanında  teslim  etmek için şimdiden  planlama  ve  program  yaptıklarını dile getiren Metin Kirmit, şunları söyledi: Özellikle  Orta Doğu ve Afrika   ülkelerinde inşaat  şantiyelerinde  5000’den fazla  Güven marka  silobas, damper gibi  iş makinesi bulunuyor.”

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...