Ana Sayfa Treyler Güven’den Destebaşı Grubu’na 10 Adetlik Silobas Teslimatı

Güven’den Destebaşı Grubu’na 10 Adetlik Silobas Teslimatı

Güven’den Destebaşı Grubu’na 10 Adetlik Silobas Teslimatı
Türkiye’nin büyük silobas üreticilerinden biri olan Güven Makina,10 adetlik Docol Silobas filo teslimatını, İstanbul Anadolu yakasının en büyük hazır beton firmalarından olan  biri olan Destebaşı Grup firmasına gerçekleştirdi.

Güven’in İskenderun’da bulunan fabrikasında Ekim ayı içinde gerçekleşen teslimatta konuşan satıştan sorumlu Gen. Müd. Yrd. Metin Kirmit, Destebaşı Grup ile çok eski yıllarda da çalıştıklarını, tekrardan Güven kalitesini tercih ettikleri için duydukları memnuniyeti ifade ederk firma yöneticilerine teşekkür etti.

Güven’in in ürettiği 30 metreküplük ve son model Docol silobasları çimento nakliyesinde kullanacaklarını dile getiren Destebaşı Grup yetkilileri ise “Güven dünya çapında bir marka. Bizler de bu markayı kullandığımız için çok mutluyuz” diyerek duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Teslim edilen silobasların teknik özelliklerine de değinen Metin Kirmit, “Destebaşı Grub’a teslim edilen silobaslar yüksek mukavemetli İsveç çelik markası SSAB’nin Docol malzemesinden olup, alüminyum jant ve ithal diskli dingil ile uyumlu hale getirilmiş olup, kompresör dahil  5.900 kg.ile şu an piyasada üretilen en hafif çelik silobas özelliğini taşımaktadır” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam