Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerİbrahim Şeflek Treyler Yatırımlarına Tırsan’la Devam Dedi

İbrahim Şeflek Treyler Yatırımlarına Tırsan’la Devam Dedi

Lojistik    sektörünün   önemli kuruluşlarından Konya merkezli İbrahim Şeflek, üç jenerasyondur olduğu gibi araç yatırımında  tercihini  yine  Tırsan’dan  yana  kullanarak,   filosunu  30  adet  Tırsan Tenteli Perdeli Maxima  Plus T.SCS X+ treyler ile güçlendirdi.

Tırsan’ın Adapazarı  fabrikasında  gerçekleştirilen teslimat  törenine; İbrahim Şeflek Yönetim Kurulu Başkanı  İbrahim Şeflek ve Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş katılım gösterdi.

Tırsan İle Dededen Toruna Devam  Eden 27 Yıllık Başarılı İş Birliği

Teslimat töreninde açıklamalarda  bulunan Yönetim Kurulu Başkanı  İbrahim Şeflek, “1993 yılında dedem  İbrahim  Şeflek tarafından  kurulan firmamızın,  Tırsan  ile 27 yıldır   sürdürdüğü   başarılı    iş    birliğini   bugünde devam    ettirmekteyiz.    Üç jenerasyondur biz firma olarak kendimizi nasıl sürekli olarak geliştirip müşterilerimiz için en iyisini yapmayı hedeflediysek, Tırsan da hedeflerimiz doğrultusunda bize en güvenilir ürünleri ve hizmetleri ile her zaman destek oldu. Firmamız, kurulduğunda en kaliteli ve yüksek teknolojili araçları  Tırsan üretiyordu, aynı şekilde bugün de en kaliteli  ve  yüksek  teknolojili  araçları  yine  Tırsan  üretiyor. Bundan  dolayı  treyler yatırımlarımızda   tartışmasız   ilk  tercihimiz   her  zaman   Tırsan.  Tırsan araçları,  dayanıklılığı,  hafifliği ve  esnekliği ile  filomuza  verimlilik  ve hız  kazandırıyor.  Öte yandan sahip  olduğu  geniş  satış   sonrası  hizmetleriyle   de  tüm   operasyonel süreçlerimizde her zaman  ve her koşulda yanımızda” dedi.

Firma  faaliyetleri  hakkında  da  bilgi  veren Şeflek, “Müşterilerimize yurt  içi  tanker  taşımacılığı,   gıda   taşımacılığı   ve  Avrupa  ülkelerine  eşya  taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.  Bu  noktada  Tırsan,  sahip  olduğu geniş  satış  sonrası  servislerinde uzman kadrosu ile vermiş olduğu çözüm odaklı ve kaliteli hizmetleriyle her koşulda yanımızda    oldu.   Tırsan   ile   sürdürdüğümüz   başarılı   iş   birliğimizin   sonraki jenerasyonlarda da devam edeceğine güvenimiz tam” ifadelerini kullandı.

Teslimat töreninde teslimatı yapılan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima  Plus T.SCS X+ treylerler hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş ise “Tırsan araçlarının sahip olduğu seviyeli çatı kaldırma  sistemi ile müşterimiz, aracın içinde maksimum   seviyede  yük   taşıyabilecektir.   Ayrıca   treylerler  Gümrük  Mevzuatı kurallarına   tam   uyumu  sayesinde,  uluslararası   yük  taşımacılığı   gerçekleştiren müşterimiz için doğru çözümdür” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...