Ana Sayfa Manşet Iveco Araç Gamını ve Yeni Portalını Üstyapıcılara Tanıttı

Iveco Araç Gamını ve Yeni Portalını Üstyapıcılara Tanıttı

Ürün gamı ile ilgili en son yenilikleri tanıtmak için üstyapı üreticileriyle her iki yılda bir buluşan Iveco Türkiye, 6 Kasım tarihinde İstanbul’da düzenlediği toplantıyla Türkiye’nin her yerinden 98 üstyapıcıyı bir araya getirdi.

Iveco, İstanbul’da iki yılda bir düzenlediği Üstyapıcılar toplantısına bir yenisini ekledi. Katılımcıların yüzde altmışı hafif ve orta segmentlerde uzmanlaşmış üstyapıcılardan, diğer üstyapı üreticileri ise mikser, damper ve römork gibi uygulamalarla ağır segmentte uzmanlaşmış üstyapıcılardan oluştu.

Sabah yapılan açılış oturumunda, Iveco, yeni üstyapı portalını,  ürün gamındaki en son yenilikleri tanıttı. Sunumlara, Türk ve Avrupa pazarlarında aynı anda satışa sunulan yeni araç tanıtımları eklendi. Oturum, açık alanda gösterilen ürün gamının incelenmesi ile sona erdi.

IVECO, öğleden sonra Daily’e ayrılmış etkileşimli bir çalıştay düzenledi. Burada üstyapı üreticileri, Daily ile ilgili yenilikler hakkında bilgi aldılar. Üstyapıcılar Daily Hi-Matic’in sorunsuz sürüş deneyiminden memnun kaldıklarını ve bu aracı müşterilerine önerdiklerini belirttiler.Daily, Eurocargo, LNG modelinde Stralis NP460, Stralis X-Way, Astra HD9 ve Trakker modelleri dahil olmak üzere 13 aracın yer aldığı organizasyonda tüm ürün gamı sergilendi.

Daily Sağlam Şasisi İle Öne Çıkıyor

Iveco, farklı dingil mesafesi ve yük kapasitesi seçeneklerine sahip Daily modellerini sergiledi. Ayrıca, IVECO’nun sınıfına özel 8 vitesli otomatik şanzımana sahip Daily Hi-Matic modeli de sergilendi. Kamyon tipli C şasiye sahip ilk hafif ticari araç olan bu model sağlam şasi yapısı ile dikkat çekerken,  sergide, piyasadaki en gelişmiş dizel teknolojisine sahip Daily Blue Power, Euro 6 RDE Ready de yer aldı.

2020 Gerçek Sürüş Emisyonları yönetmeliklerine hazır olan ilk hafif ticari araç olan araç van kategorisinde “Yılın Uluslararası Vanı 2018” ve “2018 Yılının Sürdürülebilir Kamyonu”  ödüllerini alan Daily Blue Power ailesinin bir parçası.

Farklı azami yüklü araç ağırlıklarına ve şasi uzunluklarına sahip olan Eurocargo modelleri de etkinlik boyunca sergilendi. 3 dingilli ve dümenlenebilir 3. dingil tekerlekli 22 tonluk model de sergideydi.

Stralis: TCO2 Şampiyonu

Geçen yıl tamamen yeni aktarma organlarıyla satışa sunulan Stralis, önemli ölçüde TCO ve CO2 düşüşü sağlıyor. Yeni Stralis, tehlikeli maddelerin taşınması da dahil olmak üzere yerel ve kısa mesafeli görevler için en iyi çözümleri sunmak üzere tasarlanarak HI-SCR  emisyon sistemiyle sunuluyor.

Doğal Gazla Çalışan İlk Uzun Mesafe Ağır Kamyon Stralis NP 460

“2019 Yılının Sürdürülebilir Kamyonu” ödülünü alan yeni Stralis NP 460, Hi-Way kabinlerin konforuna sahip. Iveco, Türkiye’ye şimdiye kadar iki adet yeni Stralis NP 460 sundu. Teşhirde olan model, yeni Iveco Cursor 13 NP tek yakıtlı motoru sunuyor. Çift LNG deposu, 1600 km’ye kadar rekor bir menzil sağlıyor.

Yeni Stralis X-WAY

5 ay önce Türkiye’de satışa sunulan yeni inşaat kamyonu Stralis X-WAY, Trakker’in efsanevi arazi şasisiyle Stralis’in en iyi yakıt verimliliği özelliklerini bir araya getiriyor. Beton mikserinden uzun mesafeye kadar en hafif boş ağırlığa duyarlı olan görevler için tasarlandı. 8X4 rijit ve 4×2 çekici modelleri sergilenen araçların segmentindeki en büyük taşıma kapasitesini sunmak için sektördeki en düşük boş ağırlığa sahip olduğu ifade ediliyor.

Arazilerde Trakker

Iveco’nun taş ocağı ve inşaat sahası aracı olan Trakker’ın 410 hp 8×4 modeli sergilendi. Trakker kamyonlar, Türkiye’de özellikle beton mikseri, beton pompası ve maden damperli gövdelerde yaygın şekilde kullanılıyor; ayrıca, arazi kamyonları, vinç ve sondaj kamyonları olarak da hizmet veriyor.

ASTRA HD9:

Iveco arazi ürün gamında, özellikle maden sahaları için uygun olan yeni nesil 8×4 Astra HD9 aracı da organizasyonda tanıttı. Yeni kabini, sürücüler için daha fazla konfor sunan Astra HD9, aynı yüksek verimlilikli Euro 6 gibi, Eurocargo ve Stralis’teki yalnızca SCR sistemine sahip.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR