Ana Sayfa Ticari Araçlar Ağır Ticari Iveco Mersin’de 5 Adet Çekici Teslimatı Yaptı

Iveco Mersin’de 5 Adet Çekici Teslimatı Yaptı

Iveco yetkili satıcısı Üstün İş 5 adet S-WAY çekiciyi Mersin’de teslim etti.

Iveco’nun Gaziantep yetkili satıcısı Üstün İş Otomotiv toplam 5 adet AS440S51T/P Full Plus donanımlı çekicileri uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren Mersin merkezli Özçelik Transport firmasına teslim etti.

Mersin’de gerçekleştirilen teslimat törenine Iveco Araç ağır vasıta bölge satış müdürü Murat Aydoğan, Üstün İş yönetim kurulu başkanı Eyüp Zengin, Özçelik firma ortakları Fevzi Özçelik, İbrahim Özçelik, Yılmaz Özçelik katıldılar.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Iveco ağır vasıta bölge satış müdürü Murat Aydoğan şunları söyledi; “Özçelik Transport filosunda 50 adet çekici bulunduran bölgenin önde gelen taşımacılık firmalarından biridir, en üst seviye donanımla teslim ettiğimiz bu araçların kendilerine hayırlı olmasını diliyorum.”

Daha sonra Iveco bölge satış müdürü Murat Aydoğan, Eyüp Zengin ile beraber günün anısına Özçelik Transport yetkililerine bir plaket takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...