Ana Sayfa Ticari Araçlar Ağır Ticari IVECO’dan Hüner’e 40 Adet S-WAY Çekici Teslimatı

IVECO’dan Hüner’e 40 Adet S-WAY Çekici Teslimatı

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından Istanbul Fiat Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 40 adet  S-WAY AS40S51 T/P çekicileri Hüner Uluslararası Taşımacılık firmasına teslim etti.

Hüner’in Hadımköy merkez ofisinde gerçekleşen teslimat törenine Hüner adına İbrahim Hüner, Arda Hüner katılırken IVECO adina IVECO genel müdürü Hakkı Işınak, pazarlama genel müdür yardımcısı Tansu Giz, hafif orta vasıta satış müdürü Erkan Erşin, ağır vasıta bölge satış müdürü Yusuf Pekel, Istanbul Fiat yönetim kurulu başkanı Cem Arı, genel müdürü Hikmet Yılgör,  İstanbul Fiat agir vasıta satış müdürü Alper Akbay, satış temsilcileri Eray Üstün, Ersel Ersöz katıldı. Törende Hakkı Işınak İbrahim Hüner’e günün anısına bir plaket takdim edildi.

Türkiye’de %100 yerli sermayeli en büyük uluslararası taşımacılık firması oldukları olduklarını ifade eden İbrahim Hüner filolarında 50 adet IVECO çekici bulunduğunu ve bu araçlardan memnun oldukları için tekrar tercihlerini IVECO S-WAY’den yana kullandıklarını ifade etti.

Istanbul Fiat yönetim kurulu başkanı Cem Arı ise yaptığı konuşmada “Bu teslimat Hüner ile ilişkimizde önemli bir adım, kendilerine satış sonrasında da en iyi hizmeti vereceğiz” ifadesini kullandı..

IVECO Türkiye genel müdürü Hakkı Işınak ise şunları söyledi:  ”Hüner aynı zamanda önemli bir iş ortağımız, daha önce teslim ettiğimiz ürünlerden ve satış sonrası hizmetlerimizden memnun olmaları çok sevindirici, bu yatırımın Hüner ailesine hayırlı olması diliyorum”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR