Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariIVECO’dan Hüner’e 40 Adet S-WAY Çekici Teslimatı

IVECO’dan Hüner’e 40 Adet S-WAY Çekici Teslimatı

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından Istanbul Fiat Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 40 adet  S-WAY AS40S51 T/P çekicileri Hüner Uluslararası Taşımacılık firmasına teslim etti.

Hüner’in Hadımköy merkez ofisinde gerçekleşen teslimat törenine Hüner adına İbrahim Hüner, Arda Hüner katılırken IVECO adina IVECO genel müdürü Hakkı Işınak, pazarlama genel müdür yardımcısı Tansu Giz, hafif orta vasıta satış müdürü Erkan Erşin, ağır vasıta bölge satış müdürü Yusuf Pekel, Istanbul Fiat yönetim kurulu başkanı Cem Arı, genel müdürü Hikmet Yılgör,  İstanbul Fiat agir vasıta satış müdürü Alper Akbay, satış temsilcileri Eray Üstün, Ersel Ersöz katıldı. Törende Hakkı Işınak İbrahim Hüner’e günün anısına bir plaket takdim edildi.

Türkiye’de %100 yerli sermayeli en büyük uluslararası taşımacılık firması oldukları olduklarını ifade eden İbrahim Hüner filolarında 50 adet IVECO çekici bulunduğunu ve bu araçlardan memnun oldukları için tekrar tercihlerini IVECO S-WAY’den yana kullandıklarını ifade etti.

Istanbul Fiat yönetim kurulu başkanı Cem Arı ise yaptığı konuşmada “Bu teslimat Hüner ile ilişkimizde önemli bir adım, kendilerine satış sonrasında da en iyi hizmeti vereceğiz” ifadesini kullandı..

IVECO Türkiye genel müdürü Hakkı Işınak ise şunları söyledi:  ”Hüner aynı zamanda önemli bir iş ortağımız, daha önce teslim ettiğimiz ürünlerden ve satış sonrası hizmetlerimizden memnun olmaları çok sevindirici, bu yatırımın Hüner ailesine hayırlı olması diliyorum”

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...