Ana SayfaTreylerKadir Demir Avrupa Operasyonlarına Tırsan İle Güç Katıyor

Kadir Demir Avrupa Operasyonlarına Tırsan İle Güç Katıyor

Tırsan’ın 2008’den bu yana iş ortağı olan Kadir Demir, filosuna kattığı Talson Tekstil Taşıyıcı treylerden sonra 40 adetlik yeni Tırsan Perdeli Tenteli Mega yatırımıyla filosundaki Tırsan araç sayısını 100 adede yükseltti.

Teslimatlarına son sürat devam eden Tırsan, İzmir’in önde gelen lojistik firmalarından Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık’a 40 adet Tırsan Tenteli Perdeli Mega teslim etti.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek rekabet gücünü artırmak için geliştirdiği yenilikçi ve verimlilik odaklı ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan, Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık’ın İzmir’de bulunan genel merkez binasında gerçekleşen teslimat törenine; Şirket Yetkilileri Harun Benliçoban, Cem Benliçoban, Şafak Sertok ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Tırsan Araçları ile Avrupa Operasyonlarımız Daha da Güçlü

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Şirket Yetkilisi Harun Benliçoban; “Firmamızın yapmış olduğu 40 adetlik yeni yatırım ile birlikte filomuzdaki Tırsan araç sayısını 100’e yükselttik. Tırsan ile 2008 yılından bu yana çalışıyoruz, 10 seneyi aşkın iş birliğimizde Tırsan, her operasyonumuzu en geniş ürün gamı ile tam destekledi. Filomuzda tenteli perdeli treyler dışında kalitesinden çok memnun kaldığımız Tırsan’ın Talson marka tekstil taşıyıcı araçları da bulunmaktadır. Avrupa operasyonlarımızı daha da güçlendirmek adına son yapmış yatırımımızda da filomuza yine uzun dönem iş ortağımız Tırsan Tenteli Perdeli Mega araçlarını kattık. Araçta bulunan çatı kaldırma sistemi sayesinde daha fazla ürün yükleme yapabiliyor, dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetlerimizi aşağı çekiyor ve kataforez kaplı sağlam şasisi sayesinde aracımızı 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alabiliyoruz” dedi. 

Firma faaliyetleri hakkında da bilgi veren Benliçoban, “Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık olarak, İzmir, İstanbul ve Bursa’da bulunan depolarımızın yanı sıra yurt dışındaki Belçika ve İngiltere’deki depolarımızla da müşterilerimize her tip kuru yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bu noktada Tırsan, araçları ve hizmetleri ile hem yurt içi hem de yurt dışı operasyonlarımızda en güçlü destekçimiz. Gerek Tırsan’ın sahip olduğu  geniş servis ağı ve bu servislerde bulunan uzman kadrosu ile firmamıza vermiş olduğu kaliteli hizmetleri, gerekse hızlı ve kolay tedarik edilebilir treyler yedek parça desteğinden çok memnunuz. Firmamızın, Tırsan ile devam ettirdiği başarılı iş birliğinin yeni projeler ile uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Tırsan Araçları, Müşterileri İhtiyaçlarını Karşılayan Tüm Opsiyonlara Sahip

Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, “Tırsan olarak, 44 yıldır müşterilerimizin ihtiyaçları için geliştiriyor, üretiyor ve 55’ten fazla ülkede her sektörde hizmet veren müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Tırsan Tenteli Perdeli Mega treylerin sahip olduğu hidrolik çatı kaldırma sistemi sayesinde müşterimiz, farklı iç net opsiyonlarıyla operasyonlarında hızlı yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylıkla yapabilecektir. Ayrıca araç, hidrolik çatı kaldırma sistemi ile tüm kaldırma pozisyonlarda yük emniyet sertifikası avantajı da sunmaktadır” ifadelerini kullandı.

Aracın birçok noktasından bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-fix bağlantı sistemi ile yüklerin emniyetli şekilde taşıyabilme olanağına sahip olmasında dikkat çeken Erkoç; “Treylerin sahip olduğu Tren Yükleme Sistemini de müşterilerimizin kombine taşımacılık iş modelini en verimli şekilde desteklemektedir.  Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık’ın filo yatırımlarında yine Tırsan’ı seçmesinden dolayı büyük memnuniyet duyuyor, uzun yıllar devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğimizin ileriki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...