Ana Sayfa Yan Sanayi Knorr Bremse Satış Sonrası Ürün Yelpazesine Turboşarj Ekledi

Knorr Bremse Satış Sonrası Ürün Yelpazesine Turboşarj Ekledi

Fren sistemleri ve demiryolu ve ticari taşıt alt sistemleri tedarikçisi Knorr-Bremse, satış sonrası için ürün portföyünü genişletiyor. Ocak 2019’dan itibaren, Knorr-Bremse TruckServices kanalları aracılığıyla müşteriler, tüm büyük OEM markalarından araçlar için turboşarj sipariş edebilecekler.

Knorr-Bremse AG’nin Ticari Araç Sistemleri Bölümünden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Dr. Peter Laier: “Motor hava yönetimi, uzun mesafeli operasyonlarda dizel araçlar için düşük gerçek dünya sürüş emisyonlarını sağlamak için anahtardır. Egzoz valflerimiz motor hava sirkülasyonunun hassas kontrolünü sağlar ve Knorr-Bremse’nin bu alandaki kapsamlı deneyimini yansıtır. Şimdi, satış sonrası portföyümüzü turboşarjları içerecek ve bu uzmanlığı daha da anlamlı bir genişleterek şekilde adım atıyoruz” dedi.

Knorr-Bremse, önde gelen orijinal ekipman tedarikçilerinden turboşarjlar sunuyor. Bilinen Knorr-Bremse ambalajlarında ve çoğu durumda karşılık gelen montaj kitiyle birlikte tedarik edilecekler. Yüksek teknik performans standartları sunmanın yanı sıra turboşarjlar, müşteriler için oldukça cazip bir paket sunan kapsamlı Knorr-Bremse servis konsepti ile de destekleniyor.

Knorr-Bremse’nin kapsamlı lojistik ağı, hızlı ve güvenilir bir tedarik sağlayacak, kullanılmış turboşarjlar için yeniden çalışan bir sistem mevcut çekirdek yönetim programına entegre edilecek. Tüm ürünler ayrıca, turboşarjlar için düzenli olarak güncellenen çok dilli ürün belgeleri de dahil olmak üzere TruckServices tarafından sağlanan satış sonrası hizmetler yelpazesi ile destekleniyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Trans AFS Tek Seferde En Büyük Yatırımında Tırsan Dedi

İzmir merkezli uluslararası tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık operasyonları yürüten Trans AFS, tek seferde en...
Reklam
Reklam