Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerKoray Kimya’ya 6 Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı

Koray Kimya’ya 6 Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı

Kimya sektörünün önemli firmalarından Koray Kimya, tercihini yine  Tırsan’dan yana kullanarak filosuna 6 adet Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı kattı.

Türkiye ve Avrupa taşımacılığının en büyük treyler tedarikçilerinden olan Tırsan, 25 yılı aşkın tecrübesi ile kimya sektörünün öncü firmalarından Koray Kimya’ya önemli bir teslimat gerçekleştirdi. Türkiye’nin tüm bölgelerine ve Balkan ülkelerine kimyasal ürün taşımacılığı gerçekleştiren Koray Kimya, filosuna 6 adet Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı ekledi. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Koray Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Koray Uras, Berkay Uras ve Tırsan Treyler Yurt İçi Satış Yöneticisi Osman Keleş katıldı.

Uras: “Tırsan Araçları ile Kimyasal Ürünlerimizi Güvenli Şekilde Taşıyoruz”

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Koray Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Koray, Tırsan ürünlerinin verimliliğine vurgu yaparak, “Kimyevi maddelerin kaliteli, hızlı ve kesintisiz tedariği endüstriyel üretim için hayati önem taşıyor. Bu ihtiyaca cevap vermek üzere 1992 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, donanımlı iş gücü ve ileri teknolojiden yararlanan kalite odaklı çalışma sistemiyle bugün sektörün öncü markalarından biri oldu. Bu nedenle filo yatırımlarımızda bize en güvenli ve en hızlı çözümü sunan Tırsan ile çalışmayı tercih ediyoruz. Tırsan araçları hafif gövde yapısı sayesinde operasyonlarımızın verimliliğini artırıyor. Tırsan ile olan güçlü iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Koray Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Berkay Uras ise konuşmasında, Tırsan’ın sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağı ve güvenilir hizmetlerine duydukları güvenin altını çizdi.

Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı T.SHF T Araç Özellikleri

Tırsan Tank Konteyner Şasi aracı, güvenli sıvı taşımacılığı sağlarken, hafif gövde yapısı sayesinde hem daha fazla yük alıyor hem de akaryakıt tüketimini düşürerek karlılığı artırıyor. Toplam 3.250 kg ağırlığıyla Türkiye’nin en hafif ürünü olan T.SHF T 20 ft Tank Konteyner Şasi ADR mevzuatlarına uygun donanımı ile tehlikeli yüklerin güvenle taşınmasını sağlıyor.

Patentli esnek X cross şasi yapısı, şasi üzerinde bulunan yüksek gerilimi azaltıyor. X cross’lar, cıvatalı yapısı sayesinde kolay servis avantajı da sunuyor. Araç, yere yakın kimyasal atıkların toplandığı paslanmaz çelikten kullanıcı dostu bir havuza sahip. Ayrıca ekstra donanım olarak alüminyum yan yürüme yolları, 4 adede kadar 6 metre 160 mm çapında hortum taşıyıcı, 2’şer adede kadar topraklama kablosu ve çubuğu sunuluyor. Havuz alanındaki geniş alan sayesinde tank konteynerler, kolay boşaltım avantajı sağlıyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...