Ana Sayfa Manşet Krone’den Günaydın Lojistik’e 100 Treyler

Krone’den Günaydın Lojistik’e 100 Treyler

Reklam

Krone’den Günaydın Lojistik’e 100 Treyler
Avrupa’nın en büyük yarı römork üreticilerinden olan ve Türkiye’de de üretim ve satış faaliyetlerini yürüten Krone, Ege’nin köklü şirketlerinden Günaydın Lojistik’e 100 adetlik araç satışı gerçekleştirdi.

Avrupa’nın en büyük yarı römork üreticilerinden olan ve Türkiye’de de üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren Krone, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Yılda 10 bin adetlik üretim kapasitesiyle hem iç pazara hem de ihracata yönelik satış yapan Krone, son olarak İzmirli lojistik firması Günaydın Lojistik ile 100 adetlik ProfiLiner teslimat anlaşması yaptı.

Krone’nin İzmir fabrikasında yapılan teslimat töreninde araçların ilk 10 adedi teslim edildi. Teslimat törenine Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, Günaydın Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın, Genel Müdür Ozan Önder, Genel Müdür Murat Kavrar, CFO Haydar Uçar ve Proje Müdürü Şahap Şaşmaz katıldı.

ProfiLiner araçların teslimat töreninde konuşan Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, Krone Türkiye fabrikasının şirketin Almanya dışındaki tek fabrikası olduğuna dikkat çekerek, “Fabrikamız Avrupa’nın hatta dünyanın en modern treyler üretim tesislerinden biri. Sahip olduğumuz en modern ve yenilikçi teknolojiler sayesinde müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Türkiye’nin en köklü taşıma firmalarından Günaydın Lojistik’e bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Krone ailesi olarak, kalitemiz ve marka değerimiz ile müşterilerimizi her zaman memnun etmek bizim ilk ve öncelikli hedeflerimiz içinde yer alıyor” dedi.

Teslimat töreninde söz alan Günaydın Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın ise, “Toplam 100 adetlik teslimatın ilki olan 10 treyleri bugün aldık. Diğer treylerler de partiler halinde Krone tarafından firmamıza teslim edilecek. Tüm treylerleri teslim almamızın ardından sayımızı binin üzerine çıkarmış olacağız. Krone’yi öncelikle kalitesi, sağlamlığı, düşük işletme maliyeti ve satış sonrası hizmeti nedeniyle tercih etik. Bize sağlamış oldukları ürünlerden dolayı tüm Krone yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür ederiz” diye konuştu.

1967’den bu yana taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Günaydın Group, Ege Bölgesi’nde nakliye sektörüne yön veren öncü şirketlerden biri. Grup; hava, deniz, demiryolu ve karayolu ile konteyner taşımacılığı, liman içi taşımacılığı, şehirlerarası yük taşımacılığı ve personel taşımacılığı hizmeti veriyor

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR