Reklam
Reklam
Ana Sayfa Ticari Araçlar Ağır Ticari Logitork Lojistik 10 adetlik Mercedes-Benz Actros 1848 LS Siparişini Teslim Aldı

Logitork Lojistik 10 adetlik Mercedes-Benz Actros 1848 LS Siparişini Teslim Aldı

  • Kamyon ürün grubu pazarının lideri Mercedes-Benz, Logitork Lojistik’e 10 adet Actros 1848 LS teslimatı gerçekleştirdi.
  • Uluslararası nakliye hizmetlerinde kullanılacak olan Actros 1848 LS’ler ADR ve büyük yakıt deposu gibi özel donanımlara sahip.

Akar Lojistik Şirketler Grubu şirketi olarak 2020 yılında kurulan Logitork Lojistik, ilk 0 km araç yatırımında Mercedes-Benz markasını tercih etti. Logitork Lojistik, 10 adet Mercedes-Benz Actros 1848 LS’yi filosuna kattı.

Logitork Lojistik, güçlü filosu, sunduğu hizmet kalitesi ve müşteri ağıyla, sektörde edindiği güvene dayalı başarıyı dünya ülkelerine taşımak için Türkiye – Avrupa hattına Almanya’dan giriş yaptı. Şirket, kısa süre içinde adını sektörün yurt dışındaki önemli firmaları arasına yazdırmayı hedefliyor.

Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş kredi desteğiyle Mercedes-Benz Türk Bayii Mengerler İstanbul tarafından yapılan satışın ardından Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde gerçekleştirilen teslimatta; Logitork Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Azizcan Sarısu, Logitork Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi & Kurucu Üye Gökhan Karakoyun,  Logitork Lojistik Genel Müdürü Sedat Geyik ve Logitork Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Emrah Sevin’e araçları, Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Mercedes Benz Finansal Hizmetler CFO’su Gökmen Onbulak, Mengerler İstanbul Kamyon Satış Müdürü Cihan Ekinci tarafından teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, konu hakkında yaptığı açıklamada, “2020 yılında kurulan Logitork Lojistik’in ilk 0 km araç yatırımında markamızı seçmesinden dolayı çok mutluyuz. Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen Actros 1848 LS modellerimizin Logitork Lojistik’e hayırlı olmasını diliyor, satışta emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Logitork Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Azizcan Sarısu, teslimat sırasında yaptığı konuşmada; “Ülkemizde üretilen Mercedes-Benz Actros 1848 LS’lerin toplam sahip olma avantajları, Mercedes-Benz Türk ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı destekler, satış sonrası hizmetlerinin yaygın servis ağı ve ilgisi, ikinci el değerini koruması gibi faktörler ile Mercedes-Benz Bayii Mengerler İstanbul’un desteği bu kararımızı vermemizde etkili oldu. İnanıyorum ki, bugün burada başlayan iş birliğimiz ilerleyen yıllarda da devam edecektir. Yeni araçlarımızın filomuza katılmasında emeği geçen tüm Mercedes-Benz Türk yöneticilerine ve Mengerler İstanbul’a teşekkür ediyor, şirketimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR