Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarAğır TicariMercedes-Benz Türk'ten Kılıç Grup'a 150 adet Actros

Mercedes-Benz Türk’ten Kılıç Grup’a 150 adet Actros

Kılıç Grup, yurtiçi nakliye alanında kullanacağı 150 adet Mercedes-Benz Actros çekiciyi teslim aldı.

Kılıç Grup, İstanbul’da düzenlenen törenle 150 adet Mercedes-Benz Actros çekiciyi teslim aldı. Şirket, Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen yeni araçlarını konteyner, demir çelik ve dökme yük nakliyesi alanlarında kullanacak.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’ın kredi desteği ile Mercedes-Benz Türk bayisi Koluman Motorlu Araçlar tarafından satış işlemleri yapılan araçlar; Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel ve Koluman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Üyesi Ali Saltık tarafından Kılıç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kılıç ve Kılıç Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Kılıç’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Uzun yıllardır güçlü bağlarımız olan çok değerli müşterilerimizden Kılıç Grup’a 150 adet Mercedes-Benz Actros teslimatını gerçekleştiriyor olmaktan çok mutluyuz. Kılıç Grup’un yeni yatırımında tercih ettiği Mercedes-Benz Actros ürün ailemiz; sürekli güncellenen güvenlik donanımları, artırılmış kabin ve sürüş konforu ve düşük işletme maliyeti ile yıllardır Türkiye kamyon pazarının en çok tercih edilen modellerinden biri olmayı sürdürüyor.  Bu kıymetli iş ortaklığına yakışır kalite ve donanımlara sahip, sektörün tüm beklentilerini karşılayacak şekilde Aksaray Fabrikamızda yerli ürettiğimiz Actros çekici ailemiz, pazarda öncü konumunu her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. Bu büyük teslimatta emeği geçen tüm satış ekibimize, değerli bayimiz Koluman Motorlu Araçlar’a, proje finansmanında büyük emeği bulunan, filo satışlarının vazgeçilmezi Mercedes-Benz Kamyon Finansman’a ve tercihlerini bizden yana kullanan dostumuz, partnerimiz, marka elçimiz Kılıç Grup’a teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kılıç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kılıç ise, “1995 yılında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, her geçen gün faaliyet alanını ve iş hacmini büyütmeyi başardı. Gerek kamu gerekse özel sektörde imza attığımız başarılı çalışmalar ve gerçekleştirdiğimiz önemli yatırımlarla, Kılıç Grup bugünkü güvenilir ve saygın konumuna ulaştı. Merkezi Kocaeli’nde bulunan şirketimiz, Karadeniz Ereğli, Karabük, Hatay Dörtyol ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde Kılıç Grup olarak faaliyetlerine devam ediyor. Birçok kriteri değerlendirdikten sonra gerçekleştirdiğimiz araç alımında, tercihimizi uzun yıllardır iş birliği yaptığımız Mercedes-Benz Türk’ten yana yapmış olmaktan dolayı mutluyuz. Sahip olduğu teknoloji, sürüş güvenliği, konforu ve ekonomik sürüş avantajları nedeniyle Mercedes-Benz’in Arocs ve Actros modellerinde olmak üzere 2022 yılında 150 adet aracı filomuza ekledik” diye konuştu.

Koluman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Üyesi Ali Saltıkda şunları söyledi: “Mercedes-Benz Kamyon Finansman’ın sağladığı uygun kredi şartları ile yeni araçlarını teslim alan Kılıç Grup, filosuna eklediği 150 adet Mercedes-Benz Actros çekici ile müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinde çıtayı bir üst seviyeye taşıyacak. Konfor, güvenlik, düşük yakıt tüketimi ve uzun bakım aralıkları ile sektörde fark yaratan Mercedes-Benz Actros ailesinin, Kılıç Grup’a çok önemli avantajlar sağlayacağına inanıyorum. Mercedes-Benz Türk ile uzun yıllardır süregelen verimli iş birliğini bu yatırımla bir adım daha öteye taşıyan Kılıç Grup’a yeni araçlarının hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...