Ana SayfaTaşımacılık / LojistikOrta Koridor’un Sunduğu Fırsatlar logitrans Fuarı’nda

Orta Koridor’un Sunduğu Fırsatlar logitrans Fuarı’nda

Almanya ve Çin arasındaki bölgenin seçilmiş buluşma noktası İstanbul, bölgenin en büyük lojistik buluşmasına ev sahipliği yapıyor. EKO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Ekin Seren Ünsaç, “logitrans Fuarı, Orta Koridor üzerindeki en büyük lojistik etkinliğidir’ dedi. “Dünyanın en büyük ekonomileri arasında ilk sıralarda yer alan bu iki ülke ile birlikte ABD, Hindistan, Güney Afrika, Çin, Singapur ve Almanya’da aynı kapsamda gerçekleşen Transport Lojistik ve Air Cargo Fuarları, tüm dünyada lojistik gündemini belirliyor. Aynı kümelenme içinde yer alan Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı da özellikle Çin ile Almanya arasındaki hattın seçilmiş lojistik buluşma noktası olan İstanbul’da gerçekleşmektedir” diyerek şunları söyledi:

“Bu yıl 16. kez gerçekleştirdiğimiz Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, 16 ülkeden 145 katılımcısıyla tüm dünyadan 15 bin dolayında seçilmiş ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Kurumsal sergilemelerin yanı sıra konferanslar, paneller, sunumlar, şovlardan oluşan çok yoğun ve güçlü bir etkinlik içeriği bulunan logitrans Fuarı, son yıllardaki ağırlıklı kamu yatırımlarını lojistik alanında gerçekleştiren Türkiye’nin dünya lojistik hub’ı olma hedefine paralel bir etkinliktir. Özellikle Orta Koridor üzerindeki ülkelerden gerçekleşen sergileme ve ziyaret amaçlı katılımların büyük iş birliği potansiyeli barındırdığını görüyoruz.”

Ekin Seren Ünsaç daha sonra şöyle devam etti:

EKO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Ekin Seren Ünsaç

“Tedarik zincirlerindeki değişikliklere ayak uyduramayan işletme ve ekonomilerin işi zor. Karar alıcılar, bugünden geleceğe nelerle karşılaşacağını bilmek ister. Bunun da ortamı, bilginin ilk ağızdan elde edilmesi kadar çapraz olarak değerlendirilebildiği, farklı fikir, seçenek ve uygulamaların gün yüzüne çıktığı fuarlardır. Özellikle logitrans’ın katılımcı ve ziyaretçi çeşitliliği açısından ulaştığı uluslararası düzey büyük fırsatlar sunmaktadır. Herkesi, 15-17 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Yenikapı’da bulunan Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı’na katılarak bu fırsatı değerlendirmeye bekliyoruz.”

Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı

“Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı”, EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti tarafından 15-17 Kasım 2023 tarihleri arasında Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 16. kez düzenlenecektir. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içermektedir.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...