Ana Sayfa Ticari Araçlar Ağır Ticari Renault Trucks Yetkili Servislerinde Yaz Kampanyası

Renault Trucks Yetkili Servislerinde Yaz Kampanyası

Renault Trucks, 1 Temmuz – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında tüm araç modellerinde geçerli olan servis anlaşmasını hayata geçirdi.

Renault Trucks düzenlediği kampanya kapsamında “İşçilik ve yağ hariç” 1.000 TL ve üzerindeki her servis harcamasında,  250 TL’lik 41 nokta kontrolü hediye ediliyor. Ayrıca kampanyada havlu hediye ediliyor.

Araçların sorunsuz şekilde operasyonlarına devam edebilmesi için mevsim geçişlerindeki rutin kontrollerin önemine dikkat çeken Renault Trucks Türkiye Bayi Ağı Geliştirme ve  Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Özgür Fırat; “Ticari araç kullanıcıları, pandemi nedeniyle zor bir yıl geçirdi. Dolayısıyla tüm operatörler, haklı olarak maliyetleri kısmanın yollarını arıyor. Ancak araç bakım ve kontrollerinin aksaması, sonrasında daha yüksek maliyetli kayıplara yol açabiliyor. Bu nedenle tüm kullanıcılarımızın, araç kontrollerini ve işlemlerini aksatmadan daha güvenli ve verimli sürüşlerini sağlamak için bu kampanyayı düzenliyoruz” şeklinde açıkladı.

Özgür Fırat, 41 Nokta kontrol ile birlikte, kabin içerisinde, araç çevresinde, kabin kaldırılarak ve yürüyen aksamda önleyici tüm kontrollerin gerçekleştirildiğini belirtti; “Böylece, servislerimize giriş yapan araçlarda, müşteri şikayeti bulunmaksızın arıza, aşınma ve eksiklikleri tespit ederek, yüksek hizmet kalitesi ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Fırat, aslında her mevsim geçişinde ve değişen iklim şartlarında araç bakım ve kontrolleri için bu tarz kampanyalar yaptıklarına değinirken; “Bu sene koronavirüs salgını nedeniyle kontrollerin yapılması bir kat daha önem kazanıyor. Araçlarda klimaların sorunsuz çalışması ve soğutma sisteminin elden geçirilmesi büyük önem taşıyor” diye belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam