Ana SayfaManşetSerin Treyler, İSO ikinci 500 Sıralamasında Yükselmeye Devam Ediyor

Serin Treyler, İSO ikinci 500 Sıralamasında Yükselmeye Devam Ediyor

Serin Treyler, İSO ikinci 500 Yükselmeye Devam Ediyor

Serin Treyler, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) ‘Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2013 sıralamasında 408. Sıradan listeye girerek, 58 basamak birden yükselmeyi başardı.

Konya Ticaret Odasında düzenlenen Konya Ekonomi Ödül töreninde Gelir Vergisi, Kurumlar vergisi, İhracat, ISO ilk 500, ISO ikinci 500, en çok tescil yapan ve en çok istihdam oluşturan kategorilerinde firmalara ödüller verildi.

“ISO İkinci 500 sıralamasında” Konya bölgesinden 15 büyük firma yer aldı.  Bölgede geçen yıla göre 14. sıradan 12. sıraya yükselen Serin Treyler, Konya’da en çok yükselen şirketler arasındaki sıralamada ise dördüncü oldu.

“Konya Ticaret Odası’ndan Serin Treyler’e Ödül”

Serin Treyler Adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet SERİN, ödülü Konya Valisi Muammer Erol’dan aldı. Çalışmalarının bu ödül ile teşvik edilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Serin, “Her şirketin olduğu gibi bizim de hedeflerimiz var. Bu ödül bizim hedeflerimize ulaşmada izlediğimiz yolun doğruluğunu göstermesi açısından önemlidir. Serin’i bu başarılı çizgisine taşıyan çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

“Başarının anahtarı doğru zamanda doğru yatırım”

Sıralamadaki bu yükselişin doğru zamanda yapılan doğru yatırımlara ve her yıl belirlenen hedeflerin üzerinde satış yapılmasına bağlı olduğunu vurgulayan Serin Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serin, “İSO’nun 2013 yılında açıkladığı ikinci 500 listesinde 408. sırada yer almamız beklediğimiz bir yükseliş oldu. Bu durum bizi çok memnun etti.  Uyguladığımız yatırım politikaları ve kalitemizden ödün vermeden yapmış olduğumuz üretimlerle hedef çıtamızı her geçen yıl yükseltmemiz bize bu başarıyı getirmiştir” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Tırsan, Patent Kategorisinin 4’üncü Kez Şampiyonu Oldu

Tırsan, 2023 TAYSAD Ödülleri Patent kategorisinde 1’incilik ödülünün sahibi oldu. Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam eden Tırsan, En Çok Patent Tescili Alan Üyeler kategorisinin 4’üncü...