Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerSUN-KA Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treylerlerini Teslim Aldı

SUN-KA Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treylerlerini Teslim Aldı

Tırsan; Çorum’un köklü firmalarından Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık’a 5 adet Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treyler teslim etti.

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Tedarik Zinciri Müdürü İnanç Kızılyazı ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi. 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, “Firmamız, doğal ve doğa ile uyumlu malzemeler kullanarak “Karton Köşebent”, “Dilimlenmiş Gri Karton” ve “Mukavva” üretimi yapmaktadır. Bilgi ve tecrübeye inanan Sun-Ka Kağıt dış kaynak kullanımına önem vermiş ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek bir çok konuda işin uzmanları ile çalışmaya yönelmiştir. Bu noktada, işin uzmanı Tırsan ile çalışıyoruz” dedi.

Öztekin, “Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık olarak müşteri odaklı yaklaşımımız ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtarak başarımızı her daim devam ettirmektir. Profesyonel ekibimiz ile Çorum Sungurlu’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. Son alımını yapmış olduğumuz Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treyler, hafifliği ve taşıma kapasitesi ile firmamıza her operasyonumuzda daha fazla yük taşıma avantajı sağlamaktadır. Bu sayede yakıt tasarrufunu artırırken, lastik aşınımını da azaltıyor. Ayrıca treylerin sağlamlığı ve paslanmaya karşı garantisi ile araçlarımızın ömrü uzun ve bakımı kolay oluyor. Filomuzda, şu anda 15 adet Tırsan aracı bulunmakta, uluslararası taşımacılıkta zorunlu olan Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip olan Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treylerler, yurtdışı operasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmemizi sağlıyor. K-Fix Yük Güvenlik Sistemi sayesinde farklı yüklerin güvenle taşınabilmesi için kolay ve esnek yük emniyeti de sunuyor. Tırsan ile devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğimizin daha uzun seneler devam edeceğine firma olarak inancımız tam” şeklinde konuştu.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...