Ana Sayfa Treyler Talson Hava Kargo Treyleri logitrans’ta Sergilendi

Talson Hava Kargo Treyleri logitrans’ta Sergilendi

Talson Hava Kargo Treyleri logitrans’ta Sergilendi

Türkiye treyler sektörü lideri Tırsan, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda ADR mevzuatına uygun Talson Hafif İzoleli Hava Kargo Semi-Treyler aracını sergiledi.

Avrupa hava kargo taşımacılığının lideri olan Talson semi-treylerler, patentli Talstep®, Taldrive® ve Talfix® sistemleri ile kutu tipi taşımacılık alanında ayrıcalıklı çözümler sunuyor. Bu araçlar 3 bin 30 mm iç net ile en büyük hava kargo paletlerinin bile rahatlıkla taşınmasına olanak sağlıyor. Uçak oval bir yapıya sahip olduğu için farklı hava kargo paletlerinin taşınmasını gerektirdiği için Talson, farklı yükseklik ve genişlikteki paletlerin tamamını kolaylıkla taşıyabilecek şekilde üretiliyor. Sahip olduğu 2 bin 500 mm iç genişliği ve hafif izolasyonlu yapısıyla çiçek ve elektronik malzeme taşıma imkanı da sağlayan Talson semi-treyler isteğe bağlı olarak, soğutucu ünite entegre edilerek de kullanılabiliyor.

Talson Hafif İzoleli Hava Kargo Semi-Treyler:

  • Araç dış yüzeyi alüminyum panellerden oluşuyor. Bu sayede korozyon ve aşınmanın önüne geçiliyor.
  • Talson’un kendini taşıyan üstyapısı sayesinde müşterilerine hafiflik avantajı sağlanıyor. Bu avantaj ile araç dolu iken daha fazla yükleme imkanı sağlarken, boşken ise yakıt tüketimini düşürüyor.
  • Sahip olduğu galvanizli şasi yapısı uzun yıllar paslanmayı engelliyor.
  • Talson araçları perçinli panel yapısı ile bakım-onarım ihtiyacını yüzde 20 azaltıyor.
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR