Ana SayfaManşetTırsan Finans’tan Müşterilerine Özel Fırsat

Tırsan Finans’tan Müşterilerine Özel Fırsat

Türk treyler pazarının lideri Tırsan, 2015 yılında kurduğu Türkiye’nin ilk treyler finansman şirketi Tırsan Finansman A.Ş ile müşterilerinin kendi iş modellerine uygun Türk Lirası ya da döviz cinsinden kredi alternatifleriyle hizmet veriyor.

Son dönemde yaşanan daralmaya karşı Tırsan Finans  Sunduğu hizmetlerle her zaman müşterilerinin yanında olan ve sektöre yön veren Tırsan,  14 Kasım’da başlayan yeni Türk Lirası Kredi kampanyasında 24 ay vadeli yüzde 2.2 faiz ile müşterilerinin rekabetçiliğine destek veriyor.  Her tip çekiciye uyumlu 5. teker yüksekliği ayarlanabilen Multi-Ride serisi ve bunun yanı sıra nakliye sektörünün yükselen trendi intermodal taşımacılıkta her taşıma modunun destekçisi, filo yönetimi için en teknolojik sistemlerin kullanıldığı telematik çözümleri ile müşteri taleplerine ve yüküne uygun araç konfigüre etme esnekliği sağlayan 300 farklı opsiyon ile Avrupa’nın en geniş ve müşteri memnuniyeti odaklı Tenteli Perdeli ürün ailesinden limitli adetler için geçerli kampanya, Türk lirasında 24 ay vade ve düşük faiz yüzde 2.2 ile müşterilerinin operasyonlarının devamlılığına güç veriyor.

Euro ve Dolar’da ise 36 Ay Vade Devam Ediyor

Verdiği döviz kredisi ile müşterilerinin gelir cinsine göre, Türk Lirası yada döviz krediler ile treyler finansmanı sunan Tırsan Finans,  müşterilerine 36 aya varan vade ile, Euro ve Dolar cinsinden döviz kredisi sağlayarak treyler yatırımlarının rekabetçi fiyatlarla yapılmasına olanak sağlıyor. Tırsan Finans A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Akgül, sundukları döviz kredisi ile ilgili yaptığı açıklamada: “Tırsan Finans taşımacılık sektörünün rekabet gücünü desteklemek adına müşterilerine alternatif finansman avantajları sunmaktadır. Alımlarını döviz olarak yapan iş ortaklarımız, Tırsan’ın geniş ürün gamından seçtikleri ürünlerimizi sağladığımız döviz kredisi ile ödeyebilecekler” dedi.

Talson’dan Bergwerff İçin Yüksek Güvenlikli Hava Kargo Aracı

Tırsan bünyesinde bulunan dünyanın önde gelen kutu üreticisi ve Avrupa’da hava kargo taşımacılığı segmentinin pazar lideri Talson, Bergwerff Transport Service’e GDP-Pharma ve TAPA TSR1 sertifikasına sahip, yüksek güvenlikli Talson marka İzolasyonlu Hava Kargo Aracı, TAG FNA, teslimatı gerçekleştirdi. geniş ürün gamı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Talson, geliştirdiği yüksek teknolojiye sahip ürünlerle son olarak Treyler İnovasyon 2019 Ödülleri Konsept kategorisinde 3.’lük elde etmişti. Teslimat törenine katılan Bergwerff Transport Service Genel Müdürü Jolanda Bergwerff ve Talson Trailer Satış Bölümü’nden Frank den Ouden,  iş birlikleri hakkında bilgi verdi.

Teslimat töreninde konuşan Jolanda Bergwerff şunları söyledi: “Bergwerff Transport Service olarak, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak ve yüksek güvenlikli hava taşımacılığı hizmeti sunabilmek için Talson araçlarını tercih ettik. Talson araçları sayesinde müşterilerimize söz verdiğimiz gibi güvenli bir şekilde hızlı kargo teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. TAG FNA aracının roller taban teknolojisi ile hızlı, elektronik kilit sistemi sayesinde ise tüm rakiplerimizden daha güvenli teslimat yapabiliyoruz. Aynı zamanda Talson TAG FNA araçlarının bozulabilir ve hassas ürünler için geliştirilmiş izolasyonlu yapısı sayesinde taşımacılığını yaptığımız çabuk bozulabilen ürünleri taze tutabiliyoruz. Ürünleri ile her türlü ihtiyacımıza cevap veren ve satış sonrası hizmetleri ile her zaman yanımızda olan Talson ile çalışmaktan çok memnunuz ve ortaklığımızın önümüzdeki günlerde güç kazanmaya devam edeceğine eminim.” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...