Ana SayfaTreylerTırsan, İGB Bims ve Çobanoğulları’na 70 Adetlik Teslimat Gerçekleştirdi

Tırsan, İGB Bims ve Çobanoğulları’na 70 Adetlik Teslimat Gerçekleştirdi

Tırsan; İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik firmalarına toplamda 70 adet Tırsan Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı, Tırsan Hafif Tenteli Perdeli ve Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı yaptı.

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çetinel ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “47 yıldır, kendi teknolojimizi üreterek müşterilerimizin rekabetçiliğini artırıyoruz. Tırsan, sürekli gelişim çerçevesinde kendini sürekli yenilerken, deneyimli ve çevik ekipleri, mühendislik gücü, yalın üretim altyapısı ile başta müşterileri olmak üzere tüm paydaşları için güvenilir bir iş ortağı olmaya devam ediyor. Sektörün öncü firmalarından İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik firmaları ile başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, bu iş birliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Gerçekleştirilen törende yaptıkları yatırımı değerlendiren İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çetinel; “İGB Bims firmamız, 2015 yılına kadar enerji kablolarının yer altına alınmasında kullanılan tedaş tuğla, kılavuz tuğla ve kılavuz plakaları TEDAŞ şartnamesine uygun olarak üretimini yapmış bu sektörde ülkemizin güvenilir en büyük firması haline gelmiştir. 2015 yılında 45 bin m2’lik alana tamamen teknolojik üretim tesisi kurarak, üretim kapasitemizi yüzde 400 artırarak inşaat sektöründe kullanılan bims bloklarının üretimine de başlamış olduk. Diğer bir firmamız olan Çobanoğulları Lojistik ise 2016 yılında kurulmuş olup ana iş dalı kara yolu taşımacılığıdır. Bu doğrultuda paletli / paletsiz ürün nakliyesi, şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat alanında müşterilerimize lojistik hizmeti vermekteyiz. Sektörümüzün en güçlü nakliye filosuna sahip olan firmamız ile ürünlerimizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu noktada Tırsan araçları ile müşterilerimizin tüm isteklerine eksiksiz olarak tam karşılık veriyor iş yüklerini hafifletiyoruz” dedi.

Çetinel; “Son yapmış olduğumuz yatırım ile filomuzdaki Tırsan araç sayısı 70 adede ulaştı bu bizim için çok önemli, filomuz Tırsan ile büyüyor ve güçlenmeye devam ediyor. Filomuza katmış olduğumuz Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı, sektörün en uzun rulo taşıma havuzu ile ağır yükleri güvenli bir şekilde taşıyabilmektedir. Ayrıca treylerin sahip olduğu ekstra güçlendirilmiş rulo kapakları sayesinde genel kargo taşımacılığı da yapabiliyoruz. Böylece, filomuzda bulunan araçların fonksiyonelliği ve ikinci el değeri de artıyor. Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treyler ise hafifliği ve taşıma kapasitesi ile firmamıza her operasyonumuzda daha fazla yük taşıma avantajı sağlamaktadır. Bu sayede yakıt tasarrufumuzu artırırken, lastik aşınımını da azaltıyoruz. Filomuza yeni dahil etmiş olduğumuz diğer bir Tırsan aracı olan Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform aracı ise özel tasarlanmış güçlü şasi yapısı sayesinde, en zorlu yüklerimizi taşırken bile kolay ve güvenli taşıma avantajı sunuyor.  Öte yandan, Kässbohrer Açık Kasa’nın hem şasisi hem de tüm çelik kapak ve panelleri, aracın zorlu şartlardan etkilenmemesi için kataforez (KTL) kaplanıyor. Bu sayede araç 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alınıyor. Tırsan ile devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğimizin daha uzun seneler devam edeceğine firma olarak inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...