Reklam
Ana Sayfa Treyler Tırsan’a Avrupa İnovasyon’dan 2 Ödül Daha

Tırsan’a Avrupa İnovasyon’dan 2 Ödül Daha

Tırsan, Avrupa İnovasyon Ödülleri 2023’de de 2 ödül birden aldı. İnovasyon başarılarını tescil etmeyi sürdüren Tırsan, en kapsamlı Ar-Ge çalışmalarıyla Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde toplam 9 ödüle ulaştı.

Kendi teknolojisini üreterek, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarına yön veren Tırsan, Avrupa İnovasyon ödülleri 2023’te de Van Eck Konteyner Kilit Sistemi ile “Komponent Kategorisi”nin 1’incisi, Kässbohrer Bütünlük Koruma Cihazı ile “Güvenlik Kategorisi”nin 2.’incisi oldu. 2021 yılında aldığı, Komponent 1’inciliği, Gövde ve Akıllı Treyler 2.likleri, Çevre kategorisindeki 3’üncülüğü, 2019 yılında aldığı Şasi 1’inciliği, Konsept 3.lüğü ve 2017 yılında aldığı Güvenlik 1’inciliği ile toplam 9 ödüle ulaştı.

Van Eck İle “Komponent” Kategorisinde Birinci Oldu

Tırsan, Van Eck Konteyner Kilit Sistemi ile, müşterilerinin rulot kısmi yükleme sırasında, yük güvenliği sorunlarına ve bunların maliyet, zaman, operasyonel sağlık ve güvenlik sonuçlarına çözüm bularak Komponent kategorisinde 1’incilik elde etti.

“Güvenlik” Kategorisinde Kässbohrer İle İkinci Oldu

Tırsan, Avrupa Treyler İnovasyon 2023 Güvenlik Kategorisi’nde Bütünlük Koruma Cihazı ile aldığı 2’ncilik ile yük, araç ve çevre güvenliğini ileri seviyeye taşımaya devam etti.

Ödüllü Ar-Ge merkezi ile tüm otomotiv sektörü patent sıralamasında ilk 3’te olan Tırsan, Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile 70’ten fazla ülkedeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılarken, sektörümüzü her daim ileriye taşıyacak ürün ve hizmetler geliştirmeye sürekli devam ediyor ve Ar-Ge çalışmalarına kesintisiz yatırım yapıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR