Ana Sayfa Treyler Tırsan’dan Boytrans Lojistik’e 50 Adet Treyler

Tırsan’dan Boytrans Lojistik’e 50 Adet Treyler

Sektörün önemli lojistik firmalarından Boytrans Lojistik, treyler yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullandı.

Boytrans Lojistik yaptığı son yatırımla filosunu 50 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treyler ile güçlendirdi. Şirketin filosundaki Tırsan araç sayısını 140’a yükseldi.  Tırsan’ın  Adapazarı  fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Boytrans Lojistik Genel Müdürü Ahmet Ufuk Keçecioğlu, Lojistik Müdürü Kubilay Çelik, İş Geliştirme ve Satış Müdürü Selman Üstüner, Tırsan Treyler İşletmeler Genel  Müdür  Yardımcısı  Ahmet  Yılmaz, Satış  Koordinatörü  Ertuğrul  Erkoç ve Satış  Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Tırsan İle Güvenli Kaliteli Lojistik Hizmet

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Boytrans   Lojistik   Genel   Müdürü Ahmet   Ufuk Keçecioğlu,  “Filo  yatırımlarımızda  her  zaman  ilk  tercihimiz  Tırsan  olmuştur.  Gerek  yıllardır sürdürmüş olduğumuz güçlü iş birliği, gerek Tırsan’ın en verimli ve kaliteli ürünleri, gerekse her zaman firmamıza sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetler bizim için öncelikli tercih sebebidir” dedi. Keçecioğlu, “Boytrans Lojistik olarak hedefimiz, faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejimizle sürekli geliştirmek. .Filomuzda bulunan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treylerler sayesinde müşterilerimize güvenli, kaliteli ve hızlı lojistik hizmetleri sunuyoruz. Ağırlıklı olarak mobilya    

Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmamız, Tırsan araçlarının sahip olduğu yüksek iç  net  özelliği  ile  daha  fazla ürün yükleme  imkanına  sahip. Bunun  yanı  sıra  treylerlerde  bulunan  ekstra çatı kaldırma  özelliğiyle yükleme esnasında daha hızlı ve verimli operasyon yapabiliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Teslimat töreninde Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç,  “Treyler  sektörünün  güvenilir  lideri Tırsan  olarak,  müşterilerimizin  ihtiyaçlarını  her  daim dinliyor, sektöre  uygun  araçlar  geliştiriyor  ve üretiyoruz. Boytrans Lojistik ile senelerdir devam eden başarılı bir işbirliğimiz bulunmaktadır. İş ortağımız,bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarında bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde yüklerini güvenli  şekilde  taşıyabilecektir.Öte  yandan  aracın şasi  ve  çelik  aksamlarının çinko  tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır.” dedi.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, patentli K-Fix sistemi sayesinde, yüklerin en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor. Televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 adet yük bağlama noktası sayesinde, 500’den fazla yükleme kombinasyonu sunan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus’ın üst yapısı ve perdeleri Code XL standartlarına %100 uyum sağlıyor. Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, sahip olduğu seviyeli çatı kaldırma sistemi sayesinde; 2.750, 2.800, 2.850 ve 2.950 mm iç net opsiyonları ile maksimum yükleme imkânı sunuyor ve yükleme esnasında  500  mm  ekstra  kaldırma  özelliği  ile  operasyonel  hız  ve  verimlilik  avantajı  sağlıyor. Ayrıca, 7,200 kg forklift aks yüküne dayanımlı taban özelliği ile Tenteli Perdeli Maxima Plus, şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde ürünleri 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR