Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerTırsan’dan Deneks Uluslararası Nakliyat’a 36 Adetlik Teslimat

Tırsan’dan Deneks Uluslararası Nakliyat’a 36 Adetlik Teslimat

Tırsan, Adapazarı Fabrikasında Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak teslimatlarına son sürat devam ediyor. Filosunun tamamı Tırsan araçlarından oluşan Deneks Uluslararası Nakliyat, 36 adet Perdeli Mega yatırımı ile yine Tırsan dedi.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek rekabet gücünü artırmak için geliştirdiği yenilikçi ve verimlilik odaklı ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden güvenilir lider Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Deneks Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Soner Üstünsoy ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Değerli müşterimiz Deneks Uluslararası Nakliyat’a her zaman olduğu gibi yine Tırsan’ı tercih ettiği için teşekkür ederiz. Bugün Deneks’e yapmış olduğumuz treyler teslimatı ile firmanın filosu 116 adet Tırsan aracına ulaştı. Bu teslimatın Denizli merkezli ve uluslararası taşıma sektörü için önemli bir firma ile olması bizim için çok kıymetli. Türkiye ve Avrupa arasında güçlü firmalarımızın varlığı bizleri rekabette çok daha öne çıkartacaktır. Uluslararası ihracat ve ithalat operasyonlarında, müşterilerin yüklerinin; doğru yerde, doğru zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi çok büyük önem arz ediyor. Soner Bey’in bu konudaki hassasiyeti Deneks firmasını Türkiyenin değerli şirketlerinden biri yapmıştır. Bizim de, Tırsan ailesi olarak amacımız, yüksek teknoloji ile ürettiğimiz araçlarımız ve kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizin uluslararası arenadaki rekabet gücünü 44 yıldır olduğu gibi artırmaktır” açıklamalarında bulundu.

Teslimat töreninde Deneks Uluslararası Nakliyat’ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Soner Üstünsoy, “Gün geçtikçe artan lojistik ihtiyaçlarına en uygun ve en etkili çözümlerimiz ile Denizli’de uluslararası taşıma sektörüne hizmet vermekteyiz. Firma olarak, Türkiye ve Avrupa arasında sunduğumuz taşıma ve lojistik hizmetlerinizde; tekstil, kablo, mermer, cam, makine, mobilya ve özellikle de parsiyel taşımacılık alanlarında müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Bu süreçte taşımalarımız için hacimli araçları kullanmak operasyonel verimliliğimizi artırmakta. Dolayısıyla Tırsan’ının çatı kaldırma sistemi özelliğine sahip, Perdeli Mega Treylerleri, farklı yükleme ve boşaltma kolaylığı sağlamasıyla, firmamızın araç yatırımında ilk tercihi oldu” dedi.

Filolarında 116 adet Tırsan aracı olduğunu ve Tırsan’ın operasyonel işlerinde sunduğu çözümlerden duyduğu memnuniyeti belirten Üstünsoy, “Treylerleri zorlayan yüklerimiz var ve Tırsan araçlarının bu tip zorlu yük ve koşullardaki dayanıklılığı bize güven veriyor. Tırsan araçlarını her zaman tercih etmemizin bir diğer önemli nedeni de yüksek ikinci el değeridir. Bu sayede, alırken de satarken de kazanıyoruz. Yeni aldığımız araçlarla filomuzun gücünü artırırken, filomuzda bulunan diğer Tırsan araçları da operasyonlarına sorunsuz devam etmektedir. Bu da treyler sektöründe Tırsan’ın liderliğini bir kez daha kanıtlamaktadır” ifadelerini kullandı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...