Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerTırsan’dan Pace Lojistik’e 30 Adetlik Araç Teslimatı

Tırsan’dan Pace Lojistik’e 30 Adetlik Araç Teslimatı

Tırsan, sektörün yeni oyuncularından Pace Lojistik’e 30 adet Tırsan araç teslim etti. Pace Lojistik’in yeni yatırımıyla filosundaki Tırsan araç sayısı 285 adede ulaştı. Pace Lojistik 2023 için 200 adetlik daha Tırsan araç yatırımını duyurdu.

Türkiye’nin güvenilir lider Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Pace Lojistik Kurucu Ortağı Onur Talay, Pace Lojistik Kurucu Ortağı Berkcan Danış ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan Ar-Ge merkezimizde müşterilerimiz için ve müşterilerimiz ile birlikte ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak en son teknoloji ürünleri geliştiriyor ve sektöre yön veriyoruz. Müşteri memnuniyeti, bu işe başladığımız ilk günden bu yana her zaman önceliğimiz oldu. Biliyoruz ki müşterilerimiz bizim ürünlerimiz ile geleceği tasarlayacak, rekabet gücünü artıracak ve değer kazanacak. Sektörün yeni ve güçlü oyuncularından biri olan iş ortağımız Pace Lojistik’e bugün araç teslimatı gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Pace Lojistik ile iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu. 

Teslimat töreninde Pace Lojistik’in faaliyetleri hakkında da bilgi veren Pace Lojistik Kurucu Ortağı Onur Talay, “Müşterilerimize, otomotiv, tekstil, makine, FMCG, gıda, kimya-petrokimya ve elektronik alanında hizmetler sunuyoruz. Sektör lideri Tırsan’ı öncelikle tercih etme nedenimiz, her zaman ve her koşulda yanımızda olmasıdır. Bunun yanı sıra, Tırsan ürünlerinin güvenilirliği ve sağlamlığı, yıllara dayanan tecrübesi, grup şirketlerimizin duyduğu memnuniyet, şeffaf iletişim ve hızlı geri bildirim de bulunmaları da bizim için diğer önemli bir tercih sebebidir” dedi.

Talay sözlerine şu şekilde devam etti, “Firmamızın, Türkiye’de Dilovası’nda gümrüklü, serbest deposu ve Büyükçekmece’de serbest ihracat deposu bulunmaktadır. Ayrıca Bulgaristan şirketimize bağlı olarak, Plovdiv’de geçtiğimiz yıl faaliyete başlayan gümrüklü ve serbest depomuzla da faaliyet göstermekteyiz. 2021 yılında filomuza için gerçekleştirdiğimiz Tırsan yatırımıyla pazara hızlı bir giriş yaptık. Yeni alımını yapmış olduğumuz 30 adet Tırsan Multi Ride aracı ile filomuz daha da güçlendirdik. Araçta bulunan tren yükleme opsiyonuyla taşımalarda yüksek verimlilik elde ederken, Yük Emniyet Sertifikasına sahip araç üst yapısıyla da yükün güvenliğini garanti altına alabiliyoruz. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride aracının sahip olduğu bu özellik ile tüm operasyonlarımızda zamandan tasarruf ediyoruz. Öte yandan Tırsan’ın firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. Tırsan ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizin ilerleyen dönemlerde de artarak devam edeceğine inancımız tam. Önümüzdeki yıl içinde yine 200 adetlik Tırsan araç yatırımı yapacağız.”

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...