Reklamspot_img
Ana SayfaManşetTrailer Innovation Ödüllerinde İlk Türk Jüri Üyesi: Kasa Üstyapı Dergisi

Trailer Innovation Ödüllerinde İlk Türk Jüri Üyesi: Kasa Üstyapı Dergisi

Türk treyler ve üstyapı endüstrisinin sesi olmak üzere sektörün ilk dergisi olarak yayın hayatına başlayan Kasa Dergisi, sektörün en önemli ödülü olarak kabul edilen ve uluslararası bir organizasyon olan Trailer Innovation Ödülleri jüri komitesine girmeye hak kazandı.

Tarihinde ilk defa bir Türk yayınının jüri üyesi olduğu Trailer Innovation Ödülleri, iki yılda bir veriliyor. İlki 2002 yılında verilen Trailer Innovation Ödülleri, Avrupa treyler ve üstyapı endüstrileri ve kamyon ve hafif ticari araçlarına da dokunacak şekilde innovasyonları desteklemek hedefiyle ortaya çıktı.

Alman Otomotiv Sanayi Derneği VDA’nın baştan beri bu ödülü desteklemeye devam etmesiyle Trailer Innovation Ödülleri, Hannover’da düzenlenen ve sektörün en büyük platformu olan IAA Ticari Araç Fuarı’nın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Trailer Innovation Ödülleri 2019, bu yıl 20-27 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan IAA Ticari Araç Fuarı’nda sahiplerini bulacak.

2002 yılında büyük bir farkla ilk kazanan, Krone’dan Multi-Lock / Multi-Block yük sabitleme sistemi oldu. Zaman içinde jüri üyelerinin sayısı artarken verilen ödül kategorisi ise 7’ye ulaştı. Bu nedenle jüri, her ödül döneminde yaklaşık 70 başvuruyu inceler hale geldi.

Kapalı kasa, şasi, komponent, konsept, çevre, güvenlik ve akıllı treyler kategorilerinde verilen Trailer Innovation Ödülleri jüri komitesinde sektörel yayıncılığın köklü isimlerinden Aysberg Basın Yayın tarafından yayınlanmakta olan Kasa Üstyapı Dergisi’nin katılmasıyla jüri üyesi sayısı 15 oldu.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...