Ana SayfaTreylerTrans AFS Tek Seferde En Büyük Yatırımında Tırsan Dedi

Trans AFS Tek Seferde En Büyük Yatırımında Tırsan Dedi

İzmir merkezli uluslararası tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık operasyonları yürüten Trans AFS, tek seferde en büyük yatırımında filosunu 12 adet Tırsan Multi Ride araçları ile güçlendirdi.

Adapazarı Fabrikasında Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak teslimatlarına hız kesmeden devam eden Tırsan, sektörün köklü lojistik firmalarından Trans AFS’ye 12 adet Multi Ride yatırımının son partisini teslim etti.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın Trans AFS Uluslararası Nakliyat’a gerçekleştirdiği teslimat törenine; Trans AFS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Kayaoğlu ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Tırsan Araçları ve Yetkin Ekibi ile Müşterilerinin Tüm İhtiyaçlarına Cevap Veriyor

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Trans AFS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Kayaoğlu, “Firma olarak, uluslararası karayolu taşımacılığında başarının kaliteli hizmet, ekonomik çözümler ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz tek seferde en büyük yeni yatırımımızda tercihimiz sektörün ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Tırsan araçları oldu” dedi.

Kayaoğlu sözlerine şu şekilde devam etti, “Trans AFS olarak İzmir ve çevre illerden İtalya’ya ve İtalya’nın her noktasından İzmir, İstanbul, Bursa ve Denizli‘ye tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Amacımız güvenli taşımacılık hizmeti anlayışıyla müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini düşürerek, en iyi hizmeti sağlamaktır. Alımını yapmış olduğumuz 12 adetlik Tırsan Multi Ride araçlarını sene içinde teslim almaya devam ettik ve operasyonlarımızda devreye aldık. Maksimum verimlilik, operasyonel kolaylık ve sağlamlıkları ile bizi tüm operasyonlarımızda kusursuz memnun etti, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettik. Bunun yanı sıra, Tırsan’ın yetkin ekipleri ile hem satış hem satış sonrası her türlü ihtiyacımız en hızlı şekilde çözümlendirebiliyoruz. Tırsan ile uzun soluklu ve başarılı bir iş birliğinin temellerini atmaktan memnuniyet duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Araçlarımız ve Hizmetlerimiz ile Müşterilerimizin 7/24 Yanındayız

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Trans AFS Uluslararası Nakliyat ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Multi Ride araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahiptir, bu sayede müşterimiz filo yönetiminde çekici organizasyonu çekici ayrımı olmaksızın yapılabilir. Ayrıca, mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan araç, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. Tırsan olarak, araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerinde 7/24 müşterilerimizin yanındayız. Yeni iş ortağımız olan Trans AFS’ye her konuda destek vererek, başarılı iş birliğimizin ileriki yıllarda daha da güçlenerek artacağına inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...