Reklamspot_img
Ana SayfaTaşımacılık / Lojistiktransport logistic Munich 2023 Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

transport logistic Munich 2023 Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Yük taşımacılığı ve lojistik hizmetleri, yük taşımacılığı sistemleri, IT/telematik, e-ticaret, intralojistik, depo yönetim sistemleri alanlarında yerli ve yabancı katılımcı firmaları bir araya getiren transport logistic Munich 2023 kapılarını açtı.

Fuarın açılış törenine katılan Federal Almanya Ulaştırma Bakanı Volker Wissing bir konuşma yaparak katılımcılara ve ziyaretçilere hitap etti.

Federal Almanya Ulaştırma Bakanı Volker Wissing

Almanya’nın Münih kentinde 2 yılda 1 düzenlenen transport logistic Munich 2023 Fuar’ında 67 ülkeden 2 bin 300 şirket, yeni teknolojilerini, hizmetlerini ve ürünlerini sergiliyor. Bu yıl 100 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuar, 12 Mayıs tarihine kadar ziyarete açık olacak.

Dünyanın en büyük lojistik fuarı olan transport logistic Munich Fuar’ında, ulaşım altyapısı fuarın ana konusu olurken, içten yanmalı araçlardan elektrikli araçlara geçiş, tedarik zinciri mevzuatları, yük taşımacılığı ve lojistik hizmetleri, yük taşımacılığı sistemleri, bilgi teknolojileri, telematik, e-ticaret, telekomünikasyon, intralojistik, depo yönetim sistemleri, otomatik kimlik ve paketleme alanındaki diğer tüm ekipman ve hizmetlere ilişkin son yenilikler ziyaretçilerle buluşuyor.

Ayrıca, bu yıl fuarda hızlı ulaşım sağlayan hava kargo özellikle odak noktası olurken, iklim konusunda sürdürülebilirliğin de lojistik firmalarının radarında olması dikkati çekiyor. Esnek tedarik zincirleri planlaması, jeopolitiğin tedarik zincirlerine etkisi, sürdürülebilirlik, enerji geçişi için lojistik,  dijitalleşme, elektrikli hareketlilik, lojistik altyapı ve tedarik zinciri çözümler gerçekleştirilecek oturumlarda tartışılacak.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...