Ana SayfaTreylerTREDER Yeni Ofisinde Hizmetlerini Sürdürecek

TREDER Yeni Ofisinde Hizmetlerini Sürdürecek

Treyler sektörünün tek temsilcisi TREDER, dernek merkezi olarak kullanacağı yeni ofisine taşındı. Yeni ofisin açılışı için özel bir tören düzenlendi. Törene TREDER Başkanı Yalçın Şentürk ile TREDER Eski Başkanları Recep Serin ve Kaan Saltık da katıldı.  TAİD Eski Başkanı İlhami Eksin  ile TREDER üyeleri de törende hazır bulundu. 
 
TREDER ofis satın alarak dernek merkezini buraya taşıdı. Kurtköy’deki yeni ofisin açılışı 30 Mart’ta yapıldı. Ofisin hizmet vermeye başlaması nedeniyle özel bir tören düzenlendi. TREDER Başkanı Yalçın Şentürk açılışta yaptığı konuşmada, “TREDER Ailesi olarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek devam ettiriyoruz. Yeni ofisi satın almamız için üyelerimiz büyük özveri gösterdiler ve yaptıkları bağışlarla önemli katkı sağladılar. Meslektaşlarıma, gösterdikleri özveri ve verdikleri destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Dernek çalışmalarımızı bir üst seviyeye çıkarmamızda yeni ofisimizin bize güç vereceğine inanıyorum. Sektörümüze hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi. 
 
TREDER Mart ayı yönetim kurulu toplantısını da yeni yönetim merkezinde  gerçekleştirdi. Yeni ofiste gerçekleşen ilk toplantıda, sahtecilik ve kamu ile ilgili yapılan çalışmalar görüşülürken, yaşanan tedarik sorunları gündeme taşındı.

TREDER yeni merkez adres:
Osmanlı Bulvarı No: 9 Volume Binası Kat:3 Daire:57 Kurtköy

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...