Ana SayfaTreylerTTS 21 Yeni Tırsan Aracıyla Filosunu Güçlendirdi

TTS 21 Yeni Tırsan Aracıyla Filosunu Güçlendirdi

Tırsan, İstanbul merkezli TTS Uluslararası Nakliyat’a 21 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti.

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, TTS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhan Demirel, TTS Uluslararası Nakliyat Filo Müdürü Seyfettin Gülbakan Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Akgün Nuhoğlu katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “46 yıldır, kendi teknolojimizi üreterek müşterilerimizin rekabetçiliğini artırıyoruz. Tırsan, sürekli gelişim çerçevesinde kendini sürekli yenilerken, deneyimli ve çevik ekipleri, mühendislik gücü, yalın üretim altyapısı ile başta müşterileri olmak üzere tüm paydaşları için güvenilir bir iş ortağı olmaya devam ediyor. Sektörün öncü lojistik firmalarından TTS Uluslararası Nakliyat ile kurulduğu günden bu yana başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, bundan gurur duyuyoruz, bu iş birliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.

Gerçekleştirilen törende yaptıkları yatırımı değerlendiren TTS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhan Demirel; “Profesyonel ekibimiz, güçlü acente ağımız ve 30 yıllık deneyimimiz ile butik lojistik hizmetler üretiyoruz. Bu sayede müşterilerimizin isteklerine tam karşılık veriyor Tırsan araçları ile iş yüklerini hafifletiyoruz. Bu noktada Tırsan, kurulduğumuz günden bu yana en büyük iş ortağımız. Son yapmış olduğumuz yatırımla birlikte tamamı Tırsan araçlarından oluşan filomuzdaki Tırsan araç sayısını 75 adede yükselttik” dedi.

Demirel, “Yapmış olduğumuz Parsiyel ve Komple Karayolu Taşımacılığında, Tırsan araçlarının Code XL (Uluslararası Güvenlik Sertifikası) yük güvenliği sertifikasına sahibi olması, opersayonlarımızı en üst seviyede güvenli şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Ayrıca, Tırsan SCS X+’ın Mekanik çatı kaldırma imkanının olması operasyonlarımızı daha da hızlandırdı. Bu sayede, en kısa sürede müşterilerimizin ihtiyacına tam olarak karşılaya biliyoruz.  Öte yandan aracın güçlü üst yapısı ve KTL kaplı şasisi ile uzun ömürlü bir yatırım yapmış olduk ve araçlarımızı 10 yıl garanti altına aldık” açıklamalarında bulundu.

Ferhan Demirel sözlerine şu şekilde devam etti; “Tırsan bizim her şeyden önce en güçlü çözüm ortağımız, gerek sahip olduğu geniş servis ağı gerekse bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile firmamıza vermiş olduğu kaliteli hizmetlerden de çok memnunuz. Konuşmamın başında da belirttiğim üzere, kurulduğumuz günden bu yana Tırsan ile başarılı bir iş birliği içerisindeyiz. Bu başarılı iş birliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğine firmamız adına inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...